هتل رویال تولیپ گرند ۵ ستاره تنها ۲۰۰ متر با گالری ملی هنر ایروان فاصله دارد. این هتل لوکس دارای خدمات اسپا و یک استخر سرباز می باشد. یک رستوران ایتالیایی با منظره ی پانورامیک از میدان Charles Aznavour و اینترنت وای فای رایگان از دیگر امکانات این هتل می باشند.

اتاق های هتل دارای طراحی کلاسیک بوده و به یک تلویزیون LCD ، گاو صندوق ، لوازم تهیه چای و قهوه و حمام مرمر اختصاصی مجهز شده اند.

میهمانان هتل میتوانند از خدمات اسپا که شامل سونا ، سولاریوم و باشگاه ورزشی می شود بهره ببرند. همچنین میتوانید انواع ماساژها مختلف را رزرو کرده و از آنها لذت ببرید.

رستوران های هتل انواع غذا های متنوع ارمنستانی ، مدیترانه ای و ایتالیایی را سرو می کنند. همچنین انواع نوشیدنی و چای در بار هتل در دسترس می باشد.

پارکینگ ولت ( Valet Parking ) نیز در دسترس میهمانان می باشد. پذیرش هتل به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات بوده و می تواند سرویس ترانسفر را به فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس ترتیب دهد که ۱۲ کیلومتر با هتل فاصله دارد.

دلایلی برای انتخاب هتل رویال تولیپ گرند :

موقعیت مکانی ( در قلب شهر ایروان ) – اینترنت وای فای رایگان – پارکینگ رایگان – خدمات اسپا – پذیرش حیوانات خانگی – باشگاه ورزشی

Royal Tulip Grand Hotel Yerevan

104 اتاق

0037410591600

www.royaltulipgrandhotelyerevan.com/en

امکانات هتل

رستوران بار روم سرویس فروشگاه اتاق های VIP

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته پذیرش حیوانات خانگی اینترنت رایگان پارکینگ رایگان خشکشویی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر ماساژ سولاریوم باشگاه ورزشی سونا

سایر خدمات

اسپا سالن همایش مرکز تجاری تبدیل ارز روزنامه