هتل ویوا کلاب ۴ ستاره در منطقه ی ماسه های طلایی شهر وارنا قرار گرفته و تنها ۶ دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد. این هتل فضایی راحت و آرامش بخش داشته و دارای دو رستوران ایتالیایی و بلغاری و یک رستوران بوفه با تراس می باشد. از دیگر امکانات هتل میتوان به ۲ بار ، استخر شنای سرباز ، سونا و استخر مخصوص کودکان اشاره کرد.

این هتل از نظر امکانات غذایی بسیار کامل می باشد. صبحانه ی انگلیسی و بلغاری به صورت روزانه سرو میشوند. سالادها و دسرهای خانگی نیز برای وعده ی نهار در دسترس می باشند. انواع غذاهای بین المللی و بلغاری برای وعده ی شام سرو می شوند.

این هتل دارای یک ساحل اختصاصی به همراه رستوران و بار می باشد. صندلی های ساحلی نیز به صورت رایگان در اختیار میهمانان هتل می باشد. سرگرمی ها مختلف ، بازی ها و فعالیت های ورزشی متنوع برای میهمانان هتل تدارک دیده شده است. نمایش ها و سرگرمی های مختلف نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

هتل ویوا کلاب دارای یک پارکینگ اختصاصی رایگان میباشد که تنها ۶ دقیقه با ساحل اختصاصی هتل و ۸ دقیقه با صومعه Aladzha فاصله دارد. همچنین فرودگاه وارنا در فاصله ی ۲۸ کیلومتری هتل قرار دارد.

دلایلی برای انتخاب این هتل :

موقعیت مکانی – پارکینگ رایگان – اینترنت رایگان – اتاق های خانوادگی -اسپا – باشگاه ورزشی

Golden Sands, 9007 Golden Sands, Bulgaria

260 اتاق

0035952389530

www.vivahotel-bg.com

امکانات هتل

فضای باز ساحل اختصاصی رستوران بار کلاب شبانه + دیجی

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت رایگان پارکینگ رایگان سالن همایش خشکشویی

امکانات ورزشی - تفریحی

استخر باشگاه ورزشی جکوزی بیلیارد ماساژ

سایر خدمات

اسپا سونا زمین بازی تبدیل ارز پینگ پونگ