بهترین هتل های شانگهای

شانگهای، شهری با آثار تاریخی و آسمان خراش های مدرن می باشد. همچنین به بازدید کنندگان، انواع بسیاری از هتل ها، مجلل گرفته تا اقتصادی را ارائه می دهد. در سفر بعدی خود به شانگهای، مطمئن شوید که در یکی از بهترین هتل های شهر اقامت می کنید. با سیر و گشت همراه شوید با معرفی بهترین هتل های شانگهای

بهترین هتل های شانگهای

هتل پارک هایت شانگهای (Park Hyatt)

یکی از مجلل ترین  هتل ها در سرتاسر جهان را در نظر بگیرید. پارک هایت، در منطقه تجاری Lujiazui قرار دارد که توانسته رتبه های عالی از مراکز مالی جهانیِ واقع در شانگهای را به خود اختصاص دهد. این هتل دارای ۱۷۴ اتاق است که به سبک روز طراحی شده اند و به مهمانان، چشم انداز های جذاب شانگهای یا رودخانه هوانگپو را نوید می دهند. حمام ها به طبقه گرم و اتاقی مجزا جهت تجدید قوا، مجهز شده اند و به سبک نواحی شرقی هستند. مهمانان می توانند از غذای یکی از ناهار خوری های ۵ ستارهِ واقع در طبقه ی ۹۱ لذت ببرند. خدمات هتل ها عبارتند از: مرکز تناسب اندام، استخر و آب گرم Water’s Edge که مهمانان می توانند جهت درمان بدن، از آن ها استفاده نمایند.

هتل پارک هایت شانگهای

هتل Nacked Stables

این هتل در منطقه ی کوه بامبو واقع در موگانشان، قرار دارد. این تفریحگاه، مورد علاقه ی اشخاصی است که به دنبال استراحت در شانگهای هستند. شهر موگانشان، در غرب شانگهای واقع شده و با ماشین، ۲/۵ ساعت از آن فاصله دارد. گردشگران می توانند در ویلا های درختی و یا کلبه های تک نفره که به طور شگفت انگیزی در دامنه ی کوه، قرار گرفته اند، استراحت کنند. اتاق های پذیرایی به سبک آفریقایی – آسیایی طراحی شده اند. اگر مایلید به جنگل های بامبو که در اطرافتان هستند، بروید، این تفریحگاه، فعالیت های فضای باز مثل پیاده روی، اسب سواری، دوچرخه سواری در کوهستان و حتی کشت چای در فصل بهار را نیز به شما پیشنهاد می دهد. این هتل یکی از بهترین هتل های شانگهای است.

هتل Nacked Stables

هتل PuLi و Spa

هتل PuLi و Spa، از هتل های مجلل ۵ ستاره است که در منطقه ی Jing’an شانگهای واقع شده است. مناظر بیرونی عبارتند از: گیاهان بامبوی سیاه و استخر های انعکاسی کم عمق. محصولات مصنوعی مانند مجسمه شیر های نگهبان چینی و سرپوش های سنگی، به فضای داخل اضافه شده اند. حتی در پانل های چرمی و در بالای شومینه، کتابخانه ای قرار گرفته که در آن جا مهمانان می توانند از ۲۵۰۰ جلد کتاب انگلیسی و چینی استفاده کنند. گردشگران می توانند بسته به نوع اتاق یا سوییت، از مناظر پارک Jing’an یا اطراف شانگهای لذت ببرند. امکانات هتل عبارتند از: باشگاه بهداشتی، استخر سر پوشیده و آب گرم Anatara که مهمانان می توانند از خدمات جانبی استخر آب گرم، مانند چای سفید، کرم آووکادو یا ماساژ سنتی چینی نیز استفاده کنند.

هتل PuLi و Spa

هتل Fairmont Peace

در خیابان Bund، واقع در کنار اسکله ی شانگهای قرار دارد که دارای هنر تزئینی زیبایی می باشد. سوئیت های منحصر به فرد ۹ ملت (یا Nine Nations)، که در هتل وجود دارند، به طور جداگانه برای کشور های مختلف از جمله، ایتالیا، ژاپن و اسپانیا، طراحی شده اند. مهمانان، گزینه های مختلفی برای ناهار دارند. از چای بعدازظهر در Jasmine Longue گرفته تا صرف ناهار در آشپزخانه کانتونی رستوران Dragon Phoenix. اگر به استراحت بعد از ظهری نیاز دارید، یکی از ماساژ های آب گرم هتل Willow Stream را امتحان کنید.

هتل عمارت

هتل عمارت (Mansion Hotel)

مهمانان با ورود به هتل عمارت، احساس می کنند به سال های ۱۹۳۰ بازگشته اند. یعنی همان زمان که این هتل، توسط رؤسای جنایی شانگهای، جیم تینگ و دو یه شنگ، جهت انجام تجارت های قانونی (و غیر قانونی) اداره می شد. این هتل توسط معمار فرانسوی، طراحی شده است. هتل عمارت، با فضای منطقه قرارداد فرانسه، آمیخته شده است. اتاق های پذیرایی، یادآور عصر جاز هستند که به سبکی شگفت انگیز طراحی شده اند. Le Champagne و Salt و Fire Robatayaki رستوران هایی هستند که بر بالای هتل قرار گرفته اند و مناظر خیره کننده ی شانگهای را در حین صرف شام، به شما نشان می دهند.

 

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ