۵ تابلوی خطر ترسناک

تابلوهای راهنمایی در جاده بدین منظور ساخته شده‌اند تا اطلاعاتی را به فرد منتقل کرده و او را از خطر های احتمالی محیط مطلع سازند. اما برخی از این تابلوها عجیب بوده و اطلاعات ترسناکی را منتقل می‌کنند. در ادامه نگاهی به ۵ تابلو خطر ترسناک در دنیا خواهیم داشت.

تابلوهای خطر ترسناک

سواری مرگ

تابلویی که مشاهده می‌کنید اشاره به این دارد که « سواری رایگان برای دختران در “بزرگراه اشک‌ها” ممنوع است.» در ادامه ی تابلو و قسمت پایینی آن تصاویری از قربانیان نشان داده میشود که مربوط به یک قاتل زنجیره‌ای است! چه زن باشید چه مرد، پیشنهاد ما به شما این است که تا جایی که امکان دارد از این جاده دوری کنید.

تابلوهای خطر

مراقب موجودات داخل آب باشید

این تابلو هشدار می‌دهد که در ایام تابستان وارد آب نشوید زیر موجوداتی به نام “marine stingers” دراین فصل از سال در آب وجود دارند و ممکن است گرفتار آنها شوید. تصور پیچیدن چنین موجوداتی به تنهایی کافیست تا هرکسی را از انجام چنین کاری منصرف کند.

تابلو خطر

جنازه!

وقتی این تابلو را می‌بینید به این فکر فرو می‌روید که مگر در این منطقه چقدر جنازه پیدا شده است که تصمیم به نصب چنین تابلویی گرفته شده؟

متن تابلو به این شرح است: « خطر! اگر جنازه‌ای پیدا کردید، به آن نزدیک نشوید و سعی نکنید کمک پزشکی دهید، فقط اتفاق را به پلیس گزارش دهید. » این طور که از این تابلو پیداست، قاتلان منطقه جنازه‌ی قربانیان را در اینجا رها می‌کنند.

تابلو خطر ترسناک

گلوله باران نشوید

همانطور که مشاهده می‌کنید این عکس حاوی ۲ تابلو است، در سمت راست تبلیغ محلی است که رودخانه دارد و میتوانید در آنجا به پیک نیک بروید، اما در کنارش تابلوی خطری وجود دارد که هشدار گلوله باران شدن را می‌دهد!

« خطر! در ادامه وارد منطقه‌ی تیراندازی میشوید و در صورت گلوله خوردن، مسئولیت بر عهده خودتان است. »

پیشنهاد می‌کنیم گول تابلوی سمت راست را نخورید و پیک نیک خود را جایی دیگر برپا کنید.

تابلو خطر

این غذای دریایی مفید نیست!

مطمئنا بسیار شنیده‌ایم که مصرف غذاهای دریایی به سلامت انسان کمک می‌کنند، اما این بار داستان متفاوت است. « خطر! خرچنگ‌های پنجه آبی را نخورید! این خرچنگ‌های میتوانند باعث ابتلا به سرطان شده و در کودکان به مغز صدمه میزنند.»

پیشنهاد می‌کنیم اگر جایی خرچنگ پنجه آبی مشاهده کردید، به سرعت پا به فرار بگذارید.

نوشته شده در ۲۱ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع اخبار
تبلیغات چپ