بهترین هتل های پاریس

هنگامی که تصمیم دارید به پاریس سفر کنید، هزاران هتل وجود دارند که می توان از بین آن ها بهترین گزینه را انتخاب کرد. بنابراین برای اینکه، کار شما را برای پیدا کردن هتل مناسب ساده تر کنیم، در اینجا لیستی از بهترین هتل های پاریس را برای شما فراهم کرده ایم. با سیر و گشت همراه باشید.

بهترین هتل های پاریس

هتل بزرگ Pigalle پاریس

در تمام ۳۷ اتاق این هتل، طراح داخلی Dorothée Meilichzon به طرز ماهرانه ای روحیه بومیان منطقه را با استفاده از قالب های ریخته گری و شومینه های قدیمی، کاغذ دیواری های قدیمی و پارچه ای، لامپ ها و دستگیره های برنجی و میزهای سفارشی تولید شده از چوب ماهون زنده کرده است.

هتل بزرگ Pigalle پاریس

هتل OFF Paris Seine

در لندن، بحث در مورد غرب و شرق است. در نیویورک، بحث در مورد بالا و پایین شهر رونق دارد. اما در پاریس، بحث بر سر قسمت های کناری چپ و راست رودخانه بر سر زبان هاست. با افتتاح شدن پل OFF Paris Seine در ماه ژوئن، این رودخانه است که این شهر را به دو قسمت تقسیم می کند. این اولین هتل شناور پاریس خواهد بود و بین Gare d’Austerlitz و Gare de Lyon در محله ای که در آینده ساخته می شود، قرار خواهد داشت. این هتل ۵۴ اتاق، چهار سوئیت، یک استخر شیرجه و یک سالن تفریحی دارد.

هتل OFF Paris Seine

هتل Ritz Paris

ریتز پاریس هتل جدیدی نیست. این هتل در سال ۱۸۹۸ تاسیس شده و پذیرای افراد مشهور و ثروتمندی هم بوده است که در بعضی موارد اقامت آن ها ماه ها و یا حتی دهه ها هم به طول انجامیده است. با این حال، اخیرا پس از چهار سال بازسازی، دوباره بازگشایی شده است. بنابراین لازم بود در این لیست ذکر شود. اقامت در این هتل بدون چشیدن غذاهای بی نظیر سرآشپز Nicholas Sale و یا استفاده از درمان های زیبایی در منطقه ی Chanel au Ritz پاریس کامل نخواهد شد.

هتل Ritz Paris

هتل Renaissance Paris Republique

هتل Renaissance Paris Republique در فاصله ی کمی از de la République و کانال سنت مارتین قرار گرفته است و از امکانات رفاهی بسیار خوبی نیز برخوردار است. اتاق ها و سوئیت های این هتل به لوازم بهداشتی مانند ملافه، روپوش و دمپایی مجهز هستند. همچنین یک رستوران فرانسوی با تراس بزرگ، یک سالن بدنسازی و یک آبگرم با حمام گرم و اتاق بخار نیز برای شما فراهم شده است.

هتل Renaissance Paris Republique

هتل Amastan Paris

هتل Amastan Paris که در ماه جولای افتتاح شد، در بین هتل های پاریسی یک پرچمدار محسوب می شود. یک بوتیک هتل که دارای ۲۴ اتاق است  و در یک خیابان آرام در منطقه ی هشتم قرار دارد و مکانی مناسب برای گردشگران فرهنگی فراهم می کند. استودیو NOCC در پشت دکوراسیون دقیق آن قرار دارد، و با هر عنصری که در طراحی آن استفاده شده سعی شده تا حس در خانه بودن را به فرد القا کند. فضای پروژه ی هتل در شهر بی نظیر است. این هتل یکی از بهترین هتل های پاریس می باشد.

هتل Amastan Paris

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۸ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ