بهترین فست فودی های تهران

در دهه ی اخیر، رستوران های فست فود در تهران و سایر نقاط کشور مانند قارچ رشد کرده اند. غذاهای فست فودی همچون پیتزا، برگرها، مرغ سوخاری که به نوعی نماد ورود ایران به مدرنیته محسوب می شوند، همگی تولیدات بومی هستند. چون نوع غربی آنها به ذائقه ی مشتریان ایرانی سازگار نبوده و در نتیجه فروش خوبی ندارد. در اینجا نگاهی به بهترین فست فودی های تهران خواهیم داشت. با سیر و گشت همراه باشید.

بهترین فست فودی های تهران

پیتزا بوف

بوف که نمونه ی ایرانی رستوران های مک دونالد است، در سراسر ایران شعبه دارد. هر چند برگرهای این مجموعه هنوز به کیفیت همتای امریکایی خود نرسیده اند، اما در شعب این رستوران در تهران و سایر شهرها تجربه ی خوردن یک فست فود غربی را خواهید داشت. در این رستوران ها منتظر سس کچاپ نیمه فلفلی بسیار دلچسب باشید. شعبه های معروف بوف در خیابان ولیعصر در نزدیکی تجریش و مرکز خرید گلستان (شهرک قدس) قرار دارند. بوف یکی از بهترین فست فودی های تهران می باشد.

پیتزا بوف

فست فود آپاچی

اگر احساس می کنید پیتزایی که می خورید یک طعم امریکایی، کم دارد احتمالا فست فودهای ایرانی آپاچی گزینه مناسبی برای شماست. با اینکه منوی این رستوران گزینه های فرنگی متعددی دارد، معروف ترین و محبوب ترین غذای منویش پیتزای ایرانی است. نان این پیتزا مانند سایر پیتزاها با مقدار زیادی پنیر و سایر مواد رویی پوشیده شده اما روش تلفیقی مدرن کلاسیک آپاچی این است که مقدار گوشت فراوری شده (سوسیس و کالباس) در این پیتزا کم است و همین کار باعث شده طعمی تازه و متفاوت داشته باشد. برای عالی شدن طعم پیتزا، روی آن سس کچاپ و مایونز بزنید.

فست فود آپاچی

فلافلی امامزاده صالح تجریش

یک کیوسک ساده و بی تکلف در میدان تجریش که بین ورودی اصلی بازار و امامزاده صالح قرار گرفته، خوراک سرایی کوچک و بی نام قرار دارد که منویی کوتاه اما خوشمزه از انواع فلافل را به شما ارائه می دهد. این فلافل ها با خیارشور و گوجه و درصورتی که مایل باشید پنیر و قارچ سرو می شوند. فلافل غذای محلی ایران نیست بلکه از مناطق مدیترانه ای وارد کشور شده و معمولا در نزدیکی مکان های مذهبی سرو می شود.

فلافلی امامزاده صالح تجریش

استار برگر

شعبه ی اصلی رستوران های زنجیره ای و معروف استار برگر در میدان ولیعصر است. در این رستوران برگرهای معمول، پیتزا و سایر غذاهای چرب و چیلی با کیفیتی بالا سرو می شوند. اگر چه استار برگر سریع ترین فست فود تهران در انجام سفارشات نیست و ممکن است زمان انتظار به نیم ساعت هم برسد، اما دارای سیستم سفارش الکترونیک است و این یکی از ویژگی های مهم آن است. پیشنهاد می کنیم مرغ سوخاری این رستوران را از دست ندهید.

استار برگر

آیس پک

بهترین میلک شیک های ایران که پر از بستنی هستند را می توانید در آیس پک سفارش داده و میل کنید. یک مکان کوچک که بهترین درمان گرمای طاقت فرسای تابستان در ایران است. مشتری ها امکان ترکیب کردن طیف وسیعی از بستنی ها با آب میوه ها، شکلات ها و تنقلات را دارند تا یک خوردنی کاملا باب میلشان را تجربه کنند و از آن لذت ببرند. طعم های تافی و کاراملی معمولا انتخاب های خوبی هستند اما اگر نتوانید به یکی از شعبه های آیس پک مراجعه کنید چیزی را از دست نخواهید داد چون محصولات آن ها در شبکه ای وسیع از مغازه های کبابی، برگری ها و چلوکبابی ها به فروش می رسند.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۲۴ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی رستوران ها
تبلیغات چپ