بهترین قنادی های تهران

شیرینی های ایرانی بسیار خاص و دوست داشتنی هستند. در اغلب شیرینی فروشی ها شما شیرینی های خشک و تر را مشاهده می کنید. مردم ایران به حدی شیفته شیرینی هستند که اغلب جعبه های بسته بندی در وزن های مختلف در فروشگاه ها وجود دارند و مشتریان اغلب با چندین جعبه شیرینی در دست دیده می شوند. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید با معرفی بهترین قنادی های تهران

بهترین قنادی های تهران

قنادی کوکی باکس

کوکی باکس یکی از پرطرفدارترین قنادی های تهران است. پیشنهاد می شود اگر به تهران سفر می کنید حتما شیرینی های بی نظیر این شیرینی فروشی را امتحان کنید چرا که هیچ کجای دیگر نظیرش را پیدا نخواهید کرد. منوی این قنادی علاوه بر کوکی های آمریکایی ،شامل چیز کیک، براونی و شیرینی های رولتی نیز می باشد. همچنین می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و در کافه سبوس، خودتان را به یک کوکی مهمان کنید.
آدرس: تهران، خیابان الف، کافه سبوس
تلفن: ۴۲۵۱ ۲۲۳۹

 

شیرینی بی بی

شنیدن اسم شیرینی بی بی قطعا کیک شکلاتی را برای شما تداعی می کند. لایه های اسفنجی کیک و کرم شکلات های خوشمزه خبر از کار هنرمندانه و حرفه ای پرسنل می دهند. این شیرینی سرا هر روزه سفارشات سیل عظیمی از مشتریان را به خوبی آماده می کند. اگر علاقه ای به کیک شکلاتی ندارید، سایر کیک های اسفنجی و تارت ها نیز گزینه های بی نظیری هستند.

آدرس: تهران، منطقه ۶، خیابان مهرام سی ام
تلفن: ۷۷۷۰ ۸۸۰۰

سوییت بلیس

این قنادی کارش را از یک آشپزخانه ی کوچک خانگی شروع کرد. سوییت بلیس اولین قنادی بود که کیک هویج، چیز کیک، کیک شکلاتی دوبل را به مردم تهران معرفی کرد. در حال حاضر چهار شعبه دارد که کیک های بی نظیری را برای مراسم های خاص آماده می کند. علاوه بر کیک های لذیذ، تارت، کیک و کاپ کیک منوی سوییت بلیس شامل ساندویچ های لذیذ و سایر محصولات پخته شده است که به مشتریان ارائه می دهند. همچنین نان های صنعتی را به زودی روانه ی بازار خواهند کرد. اولین شعبه سوییت بلیس در شمال شهر افتتاح شد.
آدرس: تهران،منطقه ۱، خیابان نیاوران ۱۹۲
تلفن: ۵۰۱۶ ۲۲۸۲

 

لوندر

شیرینی فروشی لوندر توسط بنیان گذار آن که فارغ التحصیل از کالج کوردن بلو می باشد در زعفرانیه افتتاح شد. مواد تشکیل دهنده ی کیک ها فوق العاده و درجه یک هستند. از جمله شکلات بلژیکی و کره استرالیایی. هرکدام از شیرینی ها خوشمزگی و طعم خاص خودش را دارد و با چشیدن هر کدام از آنها لذت خاصی وجودتان را فرا می گیرد.
آدرس: تهران، زغفرانیه ۱۹/۲، خیابان مقدس اردبیلی
تلفن: ۴۶۷۲ ۲۲۴۱

 

اکلره

احتمالا زمانی که وارد این شیرینی فروشی می شوید ماکارون های شیرین و خوشمزه را انتخاب خواهید کرد. اکلر اولین شیرینی فروشی در تهران است که شیرینی خوش طعم و فانتزی “ماکارون” را معرفی کرد. این شیرینی فروشی، شیرینی هایی دیگری همچون چیز کیک و تارت گریپ فروت را نیز به مشتریان ارائه می دهد.

آدرس: تهران، خیابان دکتر حسابی ۱۳
تلفن: ۴۲۵۱ ۲۲۳۹

شیرینی فرانسه

اگر از کنار این شیرینی فروشی عبور کنید حتما عطر شیرینی های تازه شما را به سمت خود جذب می کند. شیرینی های دانمارکی و دونات های خوشمزه، از جمله شیرینی های ارائه شده در این شیرینی فروشی خیابان انقلاب هستند. این شیرینی فروشی حدود پنجاه سال است که مشغول فعالیت بوده و علت نامگذاری فرانسه استخدام یک شیرینی پز فرانسوی توسط مدیر قنادی است که برای اولین بار شیرینی های فرانسوی را در این قنادی تولید و عرضه کرد. در نظر داشته باشید که در کافی شاپ فرانسه کلیه ی سفارشات مانند شیرینی و نوشیدنی به صورت ایستاده سرو می گردد. این شیرینی فروشی یکی از بهترین قنادی های تهران است.

آدرس: تهران،خیابان انقلاب
تلفن: ۳۵۲۶ ۶۶۴۰

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۲۵ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع مراکز خرید
تبلیغات چپ