راهنمای خرید کفش در استانبول

استانبول محل خوبی برای پیدا کردن مارک های محتلف کفش می باشد. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید، به راحتی می توانید از برندهای معتبر و منحصر به فرد کفش با بهترین طراحی و کیفیت خرید بی نظیری داشته باشید. مطمئن باشید کفش های آنجا را هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید. در ادامه ی این مطلب به معرفی برخی از بهترین مارک کفش در ترکیه می پردازیم و راهنمای خرید کفش در استانبول را به شما خواهیم گفت. با سیر و گشت همراه باشید.

راهنمای خرید کفش در استانبول

خرید کفش در استانبول

واکو (Vakko)

این برند اولین برند لوکس ترکیه است که مجموعه ای از بهترین طراحان بین المللی آن را طراحی کرده اند. برند واکو یک برند همه چیز تمام بوده که سلیقه ی تمام مشتریان را جلب می کند. این برند در طراحی و تولید کتانی با رنگ های متنوع پیشتاز سایر برندها محسوب می شود. می توانید قبل از مراجعه ی حضوری به شعبه های این برند، مجموعه ی کفش ها را به صورت آنلاین مشاهده بفرمایید.

هاتیک (Hotic)

کیفیت خوب و مقرون به صرفه بودن، این برند را به یک برند اصیل ترکی تبدیل کرده است. شما همیشه می توانید یک انتخاب خوب از بین هزاران مدل کفش داشته باشید. هاتیک سعی کرده تا سلیقه ی تمام مشتریان را تأمین کند، صندل های شیک، کفش هایی با پاشنه های کلاسیک، کتانی های فوق العاده، همه و همه به بهترین شکل طراحی شده اند.

اینچی (Inci)

در سال ۱۹۱۷ کفش اینچی در استانبول به‌صورت یک آتلیه‌ ی کوچک تولید کفش، شروع به کار کرد و در حال حاضر ۷۰ شعبه در سراسر استانبول افتتاح کرده است. هدف آن ها این است، کفش های مدرن زنانه و مردانه را طراحی و تولید کنند تا شما اطمینان داشته باشید که یک کفش خوب با کیفیت فوق العاده ای را می توانید از این برند خریداری کنید.

دریمود ( Derimod)

یکی از اصلی ترین برندهای ترکیه، دریمود است. با دیدن قیمت های مناسب این برند احتمالا برای خرید چند جفت کفش متنوع ترغیب می شوید.

بی من (Beymen)

بی من یکی از برجسته ترین برندهای ترکیه می باشد که کفش های زیبایی را طراحی می کند. قطعا قیمت هایی که در “بی من” می بینید، شما را برای خرید یک کفش زیبا و کلاسیک مصمم تر می کند. کفش های زنانه ی جیر، چکمه های چرمی زیبا، صندل های شیک از جمله مدل هایی هستند که به راحتی می توانید از این برند، تهیه کنید.

Yargici

این برند اصالتا یک برند فرانسوی است و مدیریت آن موفق شده است تا یک شعبه در ترکیه نیز افتتاح کند. به غیر از لباس های فوق العاده زیبا، شما با یک مجموعه از کفش ها بی نظیر روبرو خواهید شد.

راهنمای خرید کفش از استانبول

کلا از یکسری فروشگاه های کفش نمی توانید خرید کنید، چون عمده فروش هستند. بسیاری از برندهای معروف هم در تخفیفاتی که میذارن مثل کریسمس فقط ازطریق سایتشون میشه تخفیف دار خرید که اگر امکانش رو دارید حتما پیشنهاد میشه از این روش خرید کنید. در استانبول از فروشگاه های معتبر خرید کنید. خرید کفش در استانبول بیشتر در مراکز خرید فروم، جواهیر و مال اف مناسب است.

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۳ دی ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ