همه چیز درباره سافاری دبی

تور سافاری یکی از جاذبه های گردشگری دبی به شمار می آید. رزرو یک سافاری بسیار آسان است، تقریبا تمام هتل ها با یک شرکت سافاری همکاری می کنند، علاوه بر این با یک جستجوی ساده در گوگل نیز می توانید به گزینه های متفاوت سافاری دسترسی پیدا کنید. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که دبی روی کیفیت تأکید بسیار دارد و بعید است گزینه نامناسبی را به شما معرفی کنند. با سیر و گشت همراه باشید تا همه چیز را درباره سافاری دبی بدانید.

سافاری

شرکت های سافاری دبی با بسیاری از هتل ها قرارداد دارند و می توانید در یکی از آنها ثبت نام کنید، بعضی شرکت ها نیز به فکر هزینه ها هستند و یک ماشین مشترک برای چند مسافر انتخاب می کنند. بعد از طی مسافتی نسبتا کوتاه، مسافران وارد سافاری می شوند. راننده ها با یک حرکت کوچک باد لاستیک ها را خالی می کنند و سافاری آغاز می شود. به نظر می رسد سافاری یک تجربه ی هیجان انگیز و پر ماجرا باشد. در کنار سافاری دبی چیزهای دیگری را هم تجربه خواهید کرد.

اگر می خواهید به دبی سفر کنید این مطلب را از دست ندهید: بهترین مکان برای خرید سوغاتی در دبی

بعد از یک ماشین سواری هیجان انگیز بر روی تپه های شنی و تماشای غروب زیبای صحرا، شما تا شب در کمپ ساحلی استراحت خواهید کرد و در کنار سرو شام از سرگرمی هایی همچون شتر سواری، اسکی روی شن، موتورسواری در  پیست شنی و نقاشی بر روی بدن با حنا لذت خواهید برد.

شتر دبی

بهترین قسمت آن برگزاری یک مهمانی است! در دل کویر، خوشمزه ترین غذاها را بخورید و از زیبایی های منحصر به فرد کویر لذت ببرید. اکثر سافاری های دبی از اواسط روز شروع می شوند و اوایل شب نیز پایان می یابند.

افرادی که دلشان می خواهد از آنجا یک یادگاری داشته باشند می توانند عکس های حرفه ای عکاسان آنجا را خریداری کنند.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۵ دی ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ