هتل کروانسرای کندو ۵ ستاره جزو هتل های تاپ شهر آنتالیا است که چندان با مرکز شهر فاصله ندارد. این هتل روبه‌روی ساحل لارا قرار گرفته و دارای یک باغ بزرگ و امکانات فراوانی میباشد.

میتوانید برای یک سفر خانوادگی به آنتالیا رفته و در این هتل اقامت کنید و در حالی که کودکان شما در استخر مخصوص خودشان مشغول بازی هستند از خدمات ماساژ حرفه ای هتل لذت ببرید. این هتل در طول روز برنامه های سرگرم کننده ی گوناگونی را برای میهمانانش تدارک دیده است.

افرادی که به ورزش کردن و فعالیت جسمانی علاقمند هستند، میتوانند از ورزش های آبی، استخر و یا باشگاه ورزشی هتل استفاده کنند. زمین تنیس نیز در دسترس میهمانان میباشد.

هتل کروانسرای کندو هر سال در فصل تابستان میزبان تعداد زیادی از هنرمندان و شعبده بازان است که برای اجرا به این هتل می آیند. بار هتل ۲۴ ساعته نوشیدنی های تازه و متنوعی را برای میهمانان سرو میکند.

تمامی اتاق های هتل دارای یک بالکن بوده که میهمانان میتوانند غذای خود را سفارش داده و آن را در بالکن اتاق خود میل کنند و از منظره ی زیبای مقابل خود لذت ببرند.

دلایلی برای انتخاب این هتل:

امکانات عالی – اینترنت رایگان – استخر سرپوشیده و سرباز – رستوران – پارکینگ رایگان – باشگاه ورزشی – اسپا

هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا هتل کروانسرای کندو آنتالیا

Ermenek Mahallesi, Lara Turizm Yolu, 07112 Muratpaşa/Antalya, Turkey

400 اتاق

00908505331334

www.kervansarayhotels.com

امکانات هتل

رستوران ساحل اختصاصی صبحانه در اتاق خدمات اتاق باغ

امکانات عمومی

پارکینگ رایگان اینترنت رایگان پذیرش 24 ساعته سالن همایش خشکشویی

امکانات ورزشی-تفریحی

سرسره آبی زمین تنیس استخر باشگاه ورزشی سونا

سایر خدمات

دارت ماساژ اسپا کتابخانه کلاب کودکان
 • ما ۱۱ شب رسیدیم اتاق رو برای یه خانوادۀ ۴ نفره رزرو کرده بودیم اما داخل اتاق فقط ۳ تا تخت بود. دو ساعت منتظر موندیم تا تخت اضافه رو آوردن.
  اتاقا خسته به نظر میان و رنگ خوبی ندارن. فرش ها هم باید تعویض یا تمیز بشن.
  خدمتکار هر روز میومد و حوله های تمیز میاورد.
  استخر خیلی بزرگه و وقتی جمعیت زیاده مشکلی پیش نمیاد.
  البته سرسره ها و استخر موج باید بیشتر باز باشن.

 • از ۱۲ اکتبر تا ۱۸ اکتبر این هتل بودم. موقعیت مکانی هتل خوبه. ۹۰ درصد هتل روسیه ای حرف میزنن که اصلا خوب نیست. خدمات هتل بد نیستن. فقط لابی اینترنت داره و خیلی هم کم سرعته. هتل خیلی کوچکه. غذا اصلا خوب نیست و غذای ما هم ایرانی نبود. بارها و رستوران خوب نبودن. هتل در حد متوسطه.

 • تبلیغات چپ