زیباترین پارک ایتالیا

پارک پر رفت و آمد شهر جنوا در ایتالیا رسما به زیباترین پارک کشور تبدیل شده است. پارک Villa Durazzo-Pallavicini برای به دست آوردن جایزه ی ‘Il Parco più Bello Award’ (جایزه ی زیباترین پارک ایتالیا)، خیز برداشته است که بیش از ۱۰۰۰ مکان عمومی برای کسب این جایزه با هم به رقابت می پردازند. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید.

زیباترین پارک ایتالیا

این پارک که از سال ۱۸۴۰ تا ۱۸۴۶ ساخته شده است، دارای جزیره ای وسیع و بسیار جذاب است. همچنین دارای پل بسیار زیبایی است که از روی آن می توانید مناظری از چمن زارهای اطراف را مشاهده کنید. این پارک اخیرا به دلیل بازسازی بسته شده و در سال ۲۰۱۶ بوده که دوباره راه اندازی شد. این پارک در حال حاضر جاذبه های بسیاری را برای لذت و تفریح مردم محلی و هم چنین گردشگران ارائه می دهد. این پارک رمانتیک توسط طراح مجموعه ای از خانه های اپرای جنوا، Teatro Carlo Felice ساخته شده است که به چهار داستان افسانه ای “نمایشی” تقسیم بندی شده و آن را به صورت صحنه های نمایش طراحی کرده اند.

پارک ایتالیا

بازدیدکنندگان به این مکان می آیند تا از دریاچه ها، نهرهای آب، آبشارها، گیاهان کمیاب و سازه های الهام گرفته شده از داستان های قدیمی باستانی ایتالیا دیدن کنند. هم چنین، می توان از پارک Villa Durazzo-Pallavicini چشم اندازی پانورامایی از ساحل کوهستانی Portofino را مشاهده کرد. قطعا وقتی برای اولین بار از این پارک بازدید می کنید آنقدر مجذوب آن خواهید شد که دفعات بعدی نیز از منطقه ایتالیایی لیگوریا بازدید کنید.

آدرس: ایتالیا، شهر ۱۶۱۵۵ Genova، ۱۳، پارک Via Ignazio  Pallavicini

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۲۶ دی ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع مراکز تفریح
تبلیغات چپ