بهترین هتل های چنگدو چین

یکی از مهم ترین مراکز اقتصادی چین، چنگدو (Chengdu) می باشد که هر ساله پذیرای میلیون ها بازدید کننده است. در این شهر هتل های بسیار زیادی وجود دارند که بخاطر امکانات لوکس و مدرنشان، شهرت یافته اند. با سیر و گشت همراه باشید با معرفی بهترین هتل های چنگدو چین

بهترین هتل های چنگدو چین

هتل رامبوس فانتازیا چنگدو (Rhombus fantasia Chengdu hotel)

این هتل پنج ستاره که در منطقه مالی چنگدو (Chengdu)، واقع شده است یک هتل بوتیک است که فقط سوئیت ارائه می دهد. این هتل از سوئیت های کوچک ساده گرفته تا سوئیت های لوکس با کامل ترین تجهیزات رفاهی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. تمام میهمانان به سالن لوکس، رستوران و باشگاه دسترسی دارند. لازم است جهت برخورداری از امکانات هتل به راهنمایی های خدمه ی آن توجه کنید.

قیمت: گران

هتل زن اربن ریسورت (hotel zen urban resort)

دسترسی به این هتل که در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شیامن (Xinanmen) واقع شده است، به راحتی امکان پذیر است. اتاق های این هتل پنج ستاره، با سلیقه ای بسیار زیبا و ترکیبی از هنر چینی سنتی و آمیخته با طراحی معاصر می باشند. اگر چه این هتل در قسمت مرکزی شهر بنا شده، ولی از فضایی بسیار آرام برخوردار است. مهمان ها می توانند بسته به سلیقه ی خود از اتاق های دو نفره ی استاندارد تا اتاق های بسیار تمیز و با شکوه مبله با متراژ ۲۴ متر مربع را انتخاب کنند. این هتل شامل فروشگاه کادویی و قسمت اطلاعات توریست نیز می باشد.

قیمت: متوسط – گران

هتل قدیمی کلاب چنگدو (old Chengdu club)

این هتل که در مجاورت صومعه ی قدیمی وهو (Wenshu) بنا شده یکی از هتل های چنگدو می باشد. یک ساختمان بزرگ و مدرن قدیمی بوده که از خانه های ویلایی با سقف شیبدار ساخته شده است. اتاق ها با وسایل عتیقه تزیین شده اند و اتاق های سویئت های ویلایی نیز نمای بسیار زیبایی از شهر را به خوبی برای شما به نمایش گذاشته اند. در این هتل نیز استخری به نام اسپا(spa) وجود دارد، که مهمان ها پس از یک روز خسته کننده می توانند به آنجا رفته و استراحت کنند.

قیمت: متوسط – گران

هتل بودازن (buddhuzen hotel)

این هتل در نزدیکی معبد وهو (Wenshu) واقع شده و یک هتل بوتیک کوچک با ۳۵ اتاق و سویت مجزا می باشد. سالن غذاخوری که غذاهای سنتی استان سیچوآن (Sichuan) را ارائه می دهد، یکی از بهترین رستوران های موجود در این منطقه به حساب می آید. مهمان ها می توانند در اتاق چای نشسته و شاهد اجرای بی نظیر ساز موسیقی گوژنگ (Guzheng) باشند. هنر نمایشی در این هتل طبق فلسفه ی بودایی ذن بوده و چون چشمه ی آب گرم، حس آرامشی عمیق را برای مهمان ها به وجود می آورد.

قیمت: متوسط

هتل تبت چنگدو

هتل تبت چنگدو (Chengdu Tibet hotel)

همانطور که از اسمش پیداست طراحی و دکور این هتل برگرفته از فرهنگ و هنر شهر تبت می باشد. این هتل دارای اتاق های دو نفره ی دوبل و توین، پنت هاوس و سرویس بهداشتی مخصوص بانوان، می باشد. وسایل سفارشی تبت و فضای عمومی پر از هنر عامیانه ی آن قطعا تجربه ی خاطره انگیزی برای مهمان ها، رقم می زند.

قیمت: متوسط – گران

بوتیک هتل دیاویتیا چنگدو (diaoyutai boutique hotel Chengdu)

این هتل توسط برونو مینارد (Bruno Moinard) معمار برنده ی جایزه بین المللی، طراحی شده است. از میان مجموعه ی هتل های لوکس چنگدو (Chengdu)، هتل دیاویتیا بخاطر هنر برجسته اش بیشتر می درخشد. آثار هنرمندان برجسته ای چون؛ لید زنگ (Laide Zeng)، استاد خوش نویسی و عضو محترم نقاشی آکادمی چین و داوفو گان (Daofu Gan) در این هتل به نمایش گذاشته می شوند. اتاق های دو نفره ی این هتل دارای حیاطی با منظره ی چشمگیر و با باغ های بامبو، می باشند که هر بازدید کننده ای در زیبای خود غرق می کنند.

قیمت: گران

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ