بهترین هتل های جنوب لندن

مطمئنا، همه ی ما دوست داریم که در یک هتل پنج ستاره اقامت داشته باشیم، اما متاسفانه اینکار لزوما مقرون به صرفه نیست. برای آن دسته از افرادی که بودجه ی سفرشان محدود است، نکته ی مهم این است که مکانی مناسب پیدا کنند که تمام حساب بانکی شان خالی نشود! به همین دلیل قصد داریم تا در این مطلب چندی از بهترین هتل های جنوب لندن را به شما معرفی می کنیم. با سیر و گشت همراه باشید.

بهترین هتل های جنوب لندن

اقامت در رز و تاج

این هتل با حال و هوای مدرن تلفیق شده است، فاصله ی آن فقط چهار دقیقه پیاده روی از ایستگاه Borough است و با رودخانه ی تیمز نیز کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد. بله درست متوجه شدید این مکان درست در قلب شهر لندن قرار گرفته است.

اقامت در رز و تاج

هتل Hootananny

این هتل در Brixton واقع شده است و در یکی از پر ازدحام ترین مناطق جنوب لندن قرار دارد. هتل Hootananny واقعا مکان پر سر و صدایی است و احتمالا جای مناسبی برای پرستار بچه ها نباشد. فاصله ی آن با هر دو ایستگاه قطار Brixton  و Herne Hill تقریبا بیش از ۱۰ دقیقه پیاده روی است، پس جای بدی برای اقامت و سپس گشتن در شهر نیست.

هتل Hootananny

اقامت راحت در فیل لندن و قلعه

مکانی فوق العاده برای کسانی که اهل مهمانی هستند. این هتل در فاصله ی کوتاهی از خانه ی صدا قرار دارد. این هتل، همچنین دارای یک باغ با گل های گرمسیری است و تنها به مقدار ۵ دقیقه پیاده روی از ایستگاه قطار فیل و قلعه و کمتر از ده دقیقه از تونلی با همین نام فاصله دارد.

هتل

هتل واترلو لندن

هتل واترلو به فاصله ی ۱۵ دقیقه پیاده روی از ایستگاه واترلو قرارگرفته است. مکان های بسیار زیادی در آن حوالی وجود دارند که می توانند نظر شما را جلب کنند. این هتل در فاصله ی ۵ دقیقه ای از موزه ی جنگ امپریال و ۱۰ دقیقه ای از تونل شمالی لمبث واقع شده است. همچنین این هتل نزدیک به کاخ لمبث واقع شده است که یکی از شاهکارهای معماری قرن شانزدهم به حساب می آید. همچنین این هتل به خانه ی اسقف اعظم کانتربری نیز که در کنار رودخانه ی کاخ وستمینستر واقع شده است بسیار نزدیک می باشد.

هتل Walrus

در یک جمله ی ساده هتل walrus را برایتان توصیف می کنم، مکانی ایده آل برای هر کسی که به دنبال نزدیک بودن به بسیاری از جاذبه های فوق العاده شهر می باشد. هتل والروس در فاصله ای ۱۰ دقیقه ای از زندان لندن، آکواریوم لندن و بام لندن در Southbank  و درست در مسیر رودخانه و پارلمان های لندن واقع شده است. همچنین باید بدانید که این هتل تنها سه دقیقه پیاده روی از تونل لمبث شمالی و کمی بیش از پنج دقیقه از ایستگاه قطار واترلو فاصله دارد و مکانی مناسب برای کاوش در  شهر به حساب می آید. این مکان یکی از بهترین هتل های جنوب لندن است.

 سنت کریستوفر گرینویچ

این هتل در خیابان کریستوفر گرینویچ و بسیار نزدیک به پارک عظیم گرینویچ قرار دارد. این بدان معنی است که برای هر کسی که مایل به بازدید از موزه ی ملی دریایی یا رصدخانه ی سلطنتی که در طول حکومت چارلز دوم در قرن هفدهم ساخته شد و یا برای بازدید از خانه ی نخست مریدین که مانند یک ایستگاه در قلب تاریخ است، این هتل مکان ایده آلی است. همچنین فاصله ی آن از ایستگاه قطار گرینوچ و ایستگاه DLR  آن فقط به اندازه ی چند دقیقه است.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۴ بهمن ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ