تصاویر ستاره‌ی اینستاگرام از زیبایی‌های جهان

« دنیل ارنست » یک عکاس نیمه وقت ۲۶ ساله آلمانی است، این دوستدار طبیعت به کشورهای مختلف سفر کرده و از طبیعت و زیبایی های جهان اطرافش عکاسی می کند. بعد از گذشت ۳ سال از فعالیتش در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام ، او هم اکنون بیش از ۲۲۲ هزار دنبال کننده دارد.

تصاویری از زیبایی های جهان

دنیل ارنیست برای ثبت تصاویر خود به اعماق طبیعت سفر میکند. تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید از آبشار  گلجوفرابوی در کشور ایسلند است که ۶۰ متر ارتفاع دارد.

این ستاره‌ی اینستاگرام به فصل سرما چندان اهمیت نمیدهد و همواره علاقمند به سفر و کشف نقاط جدید جهان است. تصویر زیر از یک دهکده‌ی کوچک در کشور نروژ است که در فصل زمستان توسط این عکاس گرفته شده است.

تصاویر طبیعت زیبای جهان

این عکاس آلمانی معتقد است که عکس‌هایش دارای اتمسفری هستند که داستانی را درباره‌ی سفرهایش به مخاطب منتقل می‌کنند.

در این چند سال اخیر، گذرنامه‌ی این جوان آلمانی از مهرهای کشورهای مختلفی مانند نیوزلند، نروژ، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ژاپن، چین، ایسلند و اتریش پُر شده است.

اغلب تصاویری که این عکاس ثبت می‌کند زمان بندی شده هستند، به این گونه که با استفاده از تایمر به دوربین خود زمان داده و خودش را وارد کادر میکند تا در تصاویر ثبت شده‌اش از مناظر مختلف حضور داشته باشد.

تصاویر زیبای دنیا

این گردشگر آلمانی درباره‌ی کوله بار سفرش می‌گوید : « من همیشه یک نقشه همراه خودم دارم. وسایل دیگری که با خودم حمل میکنم شامل چراغ، جعبه کمک‌های اولیه و صد البته دوربین و لوازم مربوط به آن مانند باتری‌ها، سه پایه، لنزها و کنترل از راه دور میباشد. »

تصویر طبیعت زیبای دنیا

زیباترین تصاویر طبیعت

تصاویر طبیعت

تصاویر طبیعت زیبا

طبیعت شب

طبیعت جهان

نوشته شده در ۲۵ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع اخبار گردشگری
تبلیغات چپ