بهترین هتل بوتیک های ترکیه

فضای هتل بوتیک ها بیشتر شبیه به خانه است تا یک اقامت موقت در کشوری خارجی. در طول سفر خود به ترکیه، باید از اقامتگاه های سنگی زیبا و طبیعی تا سوئیت های مدرن با چشم انداز ساحل فیروزه ای لذت برده و حداقل در بعضی از این هتل بوتیک ها اقامت داشته باشید. با سیر و گشت همراه شوید با معرفی بهترین هتل بوتیک های ترکیه

بهترین هتل بوتیک های ترکیه

هتل نیشانیان

مؤید تونبکی، موسس هتل Nişanyan، روستای کوچک شیرینس را در دهه ی۹۰ کشف کرد و پروژه ای را برای بازسازی خانه های تاریخی یونانی آن به راه انداخت. چند سال بعد، این پروژه به هتل نیشانیان تبدیل شد، مجموعه ای از سه خانه و هفت کلبه که تماما در املاک زیبا قرار دارند. با در نظرگرفتن روستای تاریخی شیرینس، نیشانیان مکانی دنج به همراه غذاهای شگفت انگیز است (بیشتر مواد تشکیل دهنده ی آن ها از باغ هتل تهیه می شوند) و حتی کلاس های آشپزی با مربی گری خود تونبکی نیز در آن برگزار می شوند.

هتل نیشانیان

میراث استانبول

یک هتل بوتیک مخفی در وسط محله ی Beyoğlu استانبول وجود دارد که از هر لحاظ مکانی ساده و صمیمی است. هتل بوتیک در یک خانه ی تاریخی واقع شده است که جزئیات آن در زمان نوسازی حفظ شده و همه چیز در آن سازگار با محیط زیست و راحت است و صنایع دستی ترکیه به فراوانی در آن یافت می شوند. قطعا زمینه ی سازگار با محیط زیست آن را مشاهده می کنید، فرش دستباف، پارچه ی کتانی طبیعی و مبلمان ساخته شده از درختان گردو و شاه بلوط.

ماکاکیزی

این مکان مطمئنا بهترین بوتیک هتل بدروم است، معماری مدرن ماکاکیزی به نحوی کاملا با محیط طبیعی خود، بویژه گل های کاغذی آن، ترکیب می شود. سوئیت های زیبای خصوصی، چشم اندازی به ساحل اختصاصی هتل دارند، در حالی که پله های پر پیچ و خم در اطراف این املاک مهمانان را به طور مستقیم به چشمه ی آبگرم مصنوعی، سالن بدنسازی و رستوران هدایت می کنند. این هتل همچنین بخاطر غذاهای معرکه و  ترکیبات کوکتل عالی اش مشهور است.

ماکاکیزی

Hotel Sobe

این هتل داخل یک خانه ی سنگی تاریخی با پرده های رنگارنگ و درختانی در اطراف آن واقع شده و تمام جزئیات Otel Sobe به طور کامل نشان دهنده ی زرق و برق جزیره ی Cunda هستند. در این هتل تنها پنج اتاق به صورت جداگانه تزئین شده اند. در این هتل یک باغ زیبا که می توانید در آن از صبحانه ی خود (از مواد تشکیل دهنده محلی) لذت ببرید و یک ساحل خصوصی با رنگ های دریا و گیاهان گلدانی که در باد به این سو و آن می روند نیز وجود دارند. این مکان یکی از بهترین هتل بوتیک های ترکیه می باشد.

 آداهان استانبول

این هتل یکی دیگر از مکان های دنج در قلب استانبول است. آداهان یک مجموعه ی بی نظیر تزئین شده در یک خانه ی تاریخی کاملا خیره کننده با پله های سنگ مرمر و درهای ورودی غول پیکر است. با توجه ویژه به جزئیات استثنایی ساختمان، سقف های چوبی حکاکی شده، سینک سنگ مرمر سنگین و نقاشی های حفظ شده مهمانان را تحت تأثیر قرار می دهد. این هتل همچنین دارای رستوران Cachi در طبقه ی بالا است و در تابستان، تراس رستوران (با چشم اندازی از تمام استانبول) تبدیل به یک استراحتگاه درخشان می شود.

آداهان استانبول

بوتیک هتل کاسا لواندا

این هتل یک مجتمع آرام و دلپذیر در روستای Ulupelit (در فاصله ی ۴۵ دقیقه رانندگی از استانبول) است، ۱۴ سوئیت آن همه زیر سایه ی بلوط، کاج و درختان راش هستند. آشپزخانه ی آن با چیدمانی الهام گرفته شده از دکوراسیون سوئیسی تزئین شده، باغ باشکوه (مکانی که همیشه در آن یک صندلی آفتابگیر و چشم انداز زیبایی پیدا می کنید)، استخر بزرگ در فضای باز، چشمه ی آبگرم حرفه ای و رستورانی با غذاهای پرطرفدار، این هتل  را به مکانی عاشقانه و الهام بخش مبدل کرده اند.

بوتیک هتل کاسا لواندا

 آلوایا

 یکی از پرطرفدارترین هتل بوتیک هاAlaçatı می باشد که شش خانه ی مجلل (با ۲۵ اتاق) که به صورت جداگانه طراحی و بازسازی شده اند و پوشیده از باغ وحش توت فرنگی، زیتون و درختان کندر رومی هستند را شامل می شوند. گذشته از استخر بزرگ و سرباز آن، این هتل دارای رستورانی بی نظیر، آشپزخانه ای چند منظوره و رستوران های Agrillia و KAPHA  می باشد.

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ