بهترین هتل های بارسلونا

در مرکز کاتالونیا (Catalan)، هتل های زیادی وجود دارد، که با هر بودجه و موقعیتی مناسب می باشند. اگر به دنبال دنج ترین و بهترین هتل های بارسلونا (Barcelona) هستید، به فهرست هتل های لوکس زیر توجه کنید. با سیر و گشت همراه باشید.

بهترین هتل های بارسلونا

هتل دبلیو بارسلونا (the W hotel)

یکی از بهترین هتل های بارسلونا که نامش در شهر شنیده می شود، در ساحل برکلنتا (Barceloneta) واقع شده و هتل دبلیو نام دارد. این هتل که به تازگی، تقریبا جزئی از زیبایی این منطقه محسوب می شود به دلیل شکل هنری جدیدش لقبد هتل ولا (hotel vela) یا هتل بادبان را کسب کرده است. از اتاق های بالا دید استثنایی و وسیعی بر دریای مدیترانه خواهید داشت به طوری که احساس می کنید چون ماجراجویی سوار بر بادبان قایق بر فراز آب هستید. ایوان آفتاب گیر و استخر بزرگ این هتل برای آفتاب گرفتن مکان فوق العاده ای است.

هتل دبلیو بارسلونا

هتل سوهو هوس بارسلونا (Soha house Barcelona)

هتل سوهو هوس بارسلونا پس از انتظار بسیار، در اکتبر ۲۰۱۶ افتتاح و سریعا به یکی از دنج ترین مکان های شهر تبدیل شد. یک کلوپ ورزشی خصوصی در این هتل بوتیک منحصر به فرد موجود است، که مهمانان این هتل می توانند علاوه بر ورزش محلی در این باشگاه معروف، از همبرگر و نوشیدنی این مکان که یکی از بهترین مکان های شهر است، نیز لذت ببرند. تمام اتاق ها مبله و دارای ایوان آفتاب گیر هستند،حمام های اتاق ها نیز مجهز به محصولات بهداشتی ارگانیک می باشند.

هتل سوهو هوس بارسلونا

هتل ویتمور بارسلونا (the wittmore)

بدون بچه! بدون حیوان خانگی! و فارغ از عکاسی! این هتل به طور جدی در پی هدیه دادن آرامش و فضای خصوصی به مهمانانش می باشد. هتل ویتمور با دارا بودن جوی مابین کافه های قدیمی بریتانیایی و رستوران های منتهن یک مکان عالی برای فرار از شلوغی و استراحت بوده که در قلب میدان گویک (Gothic Quarter) واقع شده است. اتاق ها از خیلی کوچک تا خیلی بزرگ متنوع هستند و به گونه ای طراحی شده اند که به حیاط خلوت درونی و باغ عمومی دسترسی داشته باشند.

هتل ویتمور بارسلونا

هتل کاسا کامپر بارسلونا (casa camper)

در قسمت مدرن محله ی راوال (raval) با یک دقیقه فاصله از موزه ی هنرهای معاصر بارسلونا و بهترین مکان اسکیت بورد سواری در بارسلونا، هتل کاسا کامپر، بهترین حامی هنر است. این هتل نام خود را از برند بین المللی کفشی می گیرد که بنیان گذار آن بود. این هتل دارای طراحی ساده و مینیمالیستی است اما در جاهایی که لازم باشد نیز مجلل و لوکس نیز می باشد. ملافه های نخی مصری، حوله های مرغوب، مبلمان چوبی و کاناپه های چرمی.

هتل کاسا کامپر بارسلونا

هتل پولایترز بارسلونا (the Pulitzer)

هتل پولایترز به فاصله ی یک دقیقه ای از محله ی کاتالونیا قرار دارد. یک هتل بوتیک شیک که دسترسی خوبی به منطقه ی اگزامپل (eixample) و بخش قدیمی شهر داشته و اتاق های آن با وسایل لوکس و ظرافت هر چه تمام تر، آراسته شده اند. بهترین قسمت آن، تراس این هتل است که روی بام هتل واقع شده و می تواند در تمام طول تابستان و آخر هفته ها، با حضور گروه های موسیقی محلی و نوازندگان بین المللی، لذت اقامت در این هتل را برای هر بازدیدکننده ای چند برابر کنند.

هتل پولایترز بارسلونا

هتل کاسا بونای بارسلونا (casa bonay)

این هتل نام خود را از خانواده ای اشرافی گرفته، که در سال ۱۸۶۹ این هتل را ساخته و در آن اقامت گزیدند. این خانه ی شهری نئوکلاسک، اخیرا به یک هتل بوتیک شیک تبدیل شده و بسیاری از ویژگی ها و جذابیت های دیرینه خود را نیز حفظ کرده است. از کف پوش های کاشی هیدرولیکی نفیس گرفته تا سقف های سنتی و گنبدی کاتالونیا، از نظر معماری شخصیتی ممتاز به این ساختمان بخشیده اند. اتاق ها بسیار دنج و ساکت هستند و آرامشی همچون رفتن به دریای میترانه به شما دست خواهد داد. حتما قبل از ترک این هتل قهوه ی ساتان کرنر (Satan’s Coffee Corner) که توسط یکی از بهترین هتل های بارسلونا آماده می شود را نیز امتحان کنید.

هتل کاسا بونای بارسلونا

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ