بهترین شهرهای سوئد

شهرهای سوئد تفاوت های بسیاری دارند، بنابراین بازدید بیش از یک شهر می تواند بسیار جالب باشد. اما کدام شهرهای سوئد برای مسافران بهترین گزینه هستند؟ خوب، بیایید نگاهی به ویژگی های علاقه مندی هایمان بیندازیم و شهرهایی را انتخاب کنیم که مناسب ما هستند. مسافرت شهر به شهر در سوئد چندین گزینه ی حمل و نقل را فراهم می کند و سفر بین شهرهای مختلف آن فوق العاده است. با سیر و گشت همراه شوید.

بهترین شهرهای سوئد

شهر مالمو

شهر مالمو یکی از بهترین مقاصد تفریحی سوئد به حساب می آید که در تمام طول سال می توان به آنجا سفر کرد. جنوب سوئد برای شما آب و هوای ملایم را تضمین می کند و میزان کارهای که می توان انجام داد در این منطقه (به جز نزدیکی به کپنهاگ) باعث می شود مالمو شهر رویای بازدید کنندگان باشد. هنگام برنامه ریزی، فقط به یاد داشته باشید که از راه کپنهاگ بسیار سریعتر از راه استکهلم به مالمو می رسید.

شهر استکهلم

شهر استکهلم

به طور طبیعی شهر استکهلم پایتخت سوئد، انتخاب مطلق همه ی بازدیدکنندگان است. احتمالا اولین مقصد شما در سوئد، استکهلم خواهد بود. برای اقامت یک یا دو روزه در استکهلم برنامه ریزی کنید تا بتوانید از مناطق مختلف آن بازدید کرده و لذت بازدید از یک استکهلم مهیج را تجربه کنید. حتما از موزه ی شگفت انگیز واسا و جزیره ی ایده آل Djurgarden در مرکز استکهلم بازدید کنید.

شهر گوتنبرگ

شهر گوتنبرگ

اگر طبیعت و تاریخ را دوست دارید، اما در شهری پر از گردشگران مختلف احساس راحتی نمی کنید، گوتبورگ بهترین شهر سوئدی برای شما است. گوتبورگ دومین شهر بزرگ سوئد بوده اما متأسفانه اغلب مسافران آن را نادیده می گیرند. شما این شهر جذاب را در ساحل غربی جنوب سوئد پیدا خواهید کرد. اگر به یک پایگاه مرکزی نیاز دارید که از پایتخت های اسکاندیناوی بازدید کنید، بازهم این مکان انتخابی فوق العاده می باشد.

شهر اوپسالا

شهر اوپسالا

مسافران جوان تر به سادگی عاشق اوپسالاخواهند شد! اوپسالا بهترین شهر در سوئد برای شب زنده داری گرم و پرشور است. هرچه نباشد، شهری دانشگاهی با هزاران دانش آموز، رویدادهای زیاد و یک شبکه ی حمل و نقل عالی است. اما مواردی نیز وجود دارند که برای همه سنین مورد توجه قرار می گیرند. تاریخ طولانی و جالب این شهر شامل محل دفن وایکینگی به نام Gamla Uppsala و خرابه های کلیسای قرن ۱۱. علاوه بر این، اوپسالا فقط یک ساعت از شهر زیبا، جالب و شگفت انگیز سوئد یعنی Gävle فاصله دارد.

منبع: tripsavvy.com

نوشته شده در ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ