راهنمای سفر به لاس وگاس

لاس وگاس شهری را باید اینگونه معرفی کرد، شهری که مغازه هایش به صورت شبانه روزی باز هستند و در منوی رستوران ها غذاهای بسیار متنوعی وجود دارد. مرکز خریدهای لاس وگاس به گونه‌ای است که شما را ترغیب به خرید می کنند و نمی توانید جلوی احساسات خود را بگیرید. وقتی که به لاس وگاس رسیدید برای لحظه ‌ای فراموش کنید تا چقد می توانید پول صرف خرید از مغازه های تمام نشدنی و رستوران های مشهور یا پنت هاوس ها کنید، سعی کنید از لحظات سفر خود لذت ببرید. صنعت اصلی لاس وگاس همین تفریحات احساسی است. هنگامی که شما به لاس وگاس سفر می‌کنید، چراغ‌ها، صداها و رژه های عجیب مردم، همه  و همه شما را غرق در شهر افسانه ای لاس وگاس می کنند که به شهر گناه نیز معروف است. در این مطلب به راهنمای سفر به لاس وگاس خواهیم پرداخت. با سیر و گشت همراه باشید.

راهنمای سفر به لاس وگاس

اگر هدفتان از سفر به لاس وگاس چشیدن طعم غذاها باشد و یا تجربه ی هیجان های بی نظیر، ما همه چیز را برای سفر به لاس وگاس برایتان فراهم می‌کنیم. به اعتقاد برخی از مردم بهترین زمان برای سفر به لاس وگاس زمانی است که پول زیادی در اختیار دارید. در مجموع برای کسانی که مقصد سفرشان لاس وگاس است، آب و هوا معمولاً مسئله خیلی جدی به حساب نمی آید چون بیشتر مردم زمان خود را در رستوران ها و مراکز خرید صرف می کنند. زمستان ها زمان بسیار مناسبی برای سفر به این شهر افسانه ای است چون هوا در این فصل تقریبا معتدل است، اگر چه شب ها کمی سرد می‌شود. همچنین در فصل زمستان معمولا شهر خلوت تر است. تابستان لاس وگاس با دمای بیش از ۱۰۰ درجه ی فارنهایت (37 درجه ی سانتی گراد) در طول روز بسیار گرم است و گرمای این منطقه نیز بسیار خشک است. اگر می خواهید به استخرهای پر رفت آمد هتل ها بروید در فصل تابستان به لاس وگاس بیایید چون بعضی از استخرهای بزرگ تقریبا از اواخر پاییز تا بهار تعطیل می باشند.

بهترین زمان برای سفر به لاس وگاس

بهترین زمان برای سفر به لاس وگاس

مسافران در تمام طول سال می توانند به لاس وگاس سفر کنند. با این که بسیاری از ساکنان محلی در طول تابستان داغ و سوزان شهر را ترک می کنند اما وجود کارکنان استخرها و هزینه های بسیار پایین هتل ها فصل تابستان را به زمانی شگفت انگیز برای سفر به لاس وگاس تبدیل می کند. فصل زمستان هم ممکن است سرد باشد اما محوطه های پر از گل و زیبای شهر مسافران را در تمام طول سال به لاس وگاس می کشاند.

 

حمل و نقل در لاس وگاس

به طور کلی کرایه ی ماشین ارزان است، اگرچه با قیمت های بالاتری می توانید ماشین های مانند بنتلی و فراری و سایر ماشین های لوکس را کرایه کنید. هزینه ی پارکینگ در مجتمع های تفریحی تقریباً رایگان است (نهایتا 3 دلار). هزینه ی بلیط یک روزه منوریل نیز در این شهر حدود ۱۲ دلار است که از MGM تا SLS رفته و در هفت ایستگاه نیز توقف می کند.

حمل و نقل در لاس وگاس

آب و هوای لاس وگاس

ماه جولای گرمترین ماه سال است که میانگین دمای آن بالای ۱۰۶ درجه فارنهایت یا ۴۱ درجه سانتی گراد می باشد و سردترین ماه سال دسامبر است که میانگین دمای آن بالای ۵۸ درجه فارنهایت یا ۱۴ درجه سانتیگراد است.

نرخ هتل های لاس وگاس

نرخ هتل ها با توجه به قراردادهای گسترده‌ای که در شهر بسته می‌شود به طور چشمگیری افزایش و کاهش می‌یابد. بسیاری از هتل ها نرخ های خود را از چند ماه قبل در تقویم خود لحاظ می‌کنند. می توانید در مورد تقویم نرخ هتل های لاس وگاس قبل از سفرتان تحقیق کنید.

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ