راهنمای سفر به تورنتو

تورنتو یکی از شهرهای متنوع فرهنگی جهان و بسیار پر افتخار است. هنگامی که مردم در خیابان ها صحبت می کنند، شما بیش از 140 زبان و گویش را خواهید شنید. به دلیل داشتن محله های مختلف، از جمله، محله چینی ها، محله یونانی ها، ایتالیای کوچک، محله کره ای ها و پرتغالی ها، تورنتو به شهر محله ها نیز (city of neighborhoods) معروف است. تورنتو بزرگ ترین شهر در کانادا (بیش از 5 میلیون نفر در تورنتوی بزرگ) و قطب اقتصادی منطقه آنتاریو (Ontario) به حساب می آید. راهنمای سفر به تورنتو را مطالعه و در سفر به این کشور استفاده نمایید.

راهنمای سفر به تورنتو

با توجه به فراوانی فضاهای سبز، ساحل دریاچه، غذاهایی که در سراسر جهان سرو می شوند و گنجینه ای از چیزهایی که  می توانید آن ها را تجربه کنید، تورهای مسافرتی تفریحی (T+L) تورنتو نشان می دهد دقیقا چه چیزی باعث شده که این شهر خاص باشد.

در بازدید از تورنتو یکی از اولین چیزهایی که توجه شما را به خودش جلب می کند، جدای از فرهنگ پر جنب و جوشی که در تار و پود این شهر تنیده شده است، رفاقت و صمیمیت شهروندانش می باشد. کافی است که آدرسی را بخواهید، آن ها با کمال میل به شما کمک می کنند. اگر به طور تصادفی به یکی از شهروندان برخورد کنید، آن ها با خوش رویی اول از شما عذرخواهی می کنند. همراه با فرهنگ هنری خیلی بالای این شهر و موزه های با شکوهش که با افتخار، تاریخ کشور را نشان می دهند، روشن است که سفر به تورنتو یک اتفاق خوشایندی برای همه خواهد بود. ما این فرصت را فراهم کرده ایم در مورد سفر به کانادا (Great White North) اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم.

راهنمای سفر به تورنتو

کانادا آب و هوای عجیب و غریبی دارد، بنابراین قبل از برنامه ریزی برای تعطیلات خود، توجه داشته باشید که آب و هوای محلی دریاچه آنتاریو مساعد باشد. در بهار و پاییز، آفتاب و باران را هر دو با هم ببینید. در طول این فصول، شب ها تمایل به خنک تر شدن دارد. اگر روزها گرم نباشد، می توان آن را دلپذیر توصیف کرد. در تورنتو با وجود اینکه زمستان با دمای هوای بسیار سردی همراه است، اما به علت تاثیر کم دریاچه، برف زیادی در این شهر نمی بارد و معمولا دو یا سه بارش سنگین برف را در هر فصل به همراه دارد.

بهترین زمان برای سفر به تورنتو

بهترین زمان برای سفر به تورنتو

اواخر بهار، اوایل تابستان و پاییز، لذت بخش ترین ماه ها برای پیاده روی در شهر به حساب می آیند و شهری است که می توانید به راحتی در آن پیاده روی کنید. سپتامبر، یکی از دوست داشتنی ترین ماه های سال است. این ماه با جشنواره فستیوال فیلم بین المللی تورنتو به نام فتس (fetes)، با طغیانی دیگر از فستیوال های آخر هفته همراه شده است.

 

حمل و نقل در تورنتو

کمیسیون حمل و نقل تورنتو یک سیستم متروی زیرزمینی، تراموا و اتوبوس از شهر تا ساحل (قیمت ها از 2.25 دلار شروع می شود) را فراهم کرده است. تاکسی های مجاز و Uber نیز رایج هستند.

آب و هوای تورنتو

آب و هوای تورنتو

جولای داغ ترین ماه با میانگین 70 درجه فارنهایت (21 درجه سانتی گراد) و ماه ژانویه سردترین ماه، با میانگین 28 درجه فارنهایت (-3 درجه سانتی گراد) است.

 

دانستنی های قبل از سفر

اگر از شلوغی خوشتان نمی آید، از رفتن به فستیوال کاریبانا (aribana ) که از 28 جولای تا 31 جولای برگزار می شود، خودداری کنید. بیش از یک میلیون نفر از این فستیوال بازدید می کنند.

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ