راهنمای سفر به بوستون

تاریخ بوستون همیشه یادآور انقلاب و دگرگونی بوده است و امروزه هنوز هم این شهر جزء شهرهای پیشرفته و مدرن کشور آمریکا محسوب می شود. برای سفر این شهر عالی از راهنمای سفر به بوستون استفاده نمایید. با سیر و گشت همراه شوید.

راهنمای سفر به بوستون

هنر و موسیقی

هنر در بوستون از قرن نوزده میلادی رونق گرفت و درست همان موقع بود که این سرمایه فرهنگی به اسم آتن آمریکایی خوانده شد. بدیهی است که نخبگان روشنفکر از نقاشی‌های خوب و موسیقی کلاسیک شان راضی باشند اما آن ها علاقمندند تا سرمایه ها ی فرهنگی، موزه ها و کتابخانه ها و ارکستر و سمفونی  را برای عموم گسترش دهند.

امروزه ساکنان و بازدیدکنندگان از این سرمایه ی ارزشمند بهره‌مند می‌شوند. این نهادهای مقدس در فرهنگ سازی بوستون نقش مهمی ایفا می کنند . این نهادها تا جایی گسترش یافتند که هنرهای معاصر ، موسیقی وتئاتر را شامل می شوند.

راهنمای سفر به بوستون

ورزش

تعصب واژه مناسبی در این باره نیست، ساکنان بوستون واقعاً به ورزش علاقه مند هستند. تیم های دانشگاهی بوستان الهام بخش وفاداری فوق العاده و رقابتی دوستانه هستند. تیم بوستون سلتیکز، نیوانگلند رولوشن، بوستون بریکرز، و تیم فوتبال آمریکایی نیوانگلند پتریوتس از جمله ی نمونه های شاخص ورزش در این شهر به حساب می آیند.

مسابقات دو ماراتون بوستون شهرت جهانی دارد که این رویداد، قدیمی ترین و شناخته شده ترین رویداد بوستون است.

راهنمای سفر به بوستون

غذا

تا می‌توانید در بوستون غذاهای دریایی سرو کنید. می توانید در تمام نقاط شهر به غذاهای دریایی دسترسی داشته باشید بویژه در مرکز خرید ماهی (ناحیه دریایی) منظقه ای است که بندرگاه ها با مناظر دیدنی همراه اند. غذاهای دریایی را در اولویت قرار دهید اما ماکارونی های لذیذ بوستون را نیز از دست ندهید و همچنین غذاهای متنوع آسیایی در رستوران های مدرن و تمام ویژگی های منحصر بفرد دیگری که باعث شده تا بستون را باس سرو جذاب ترین غذاها بشناسند.

و در آخر، بوستون قدیمی ترین شهر موجود در آمریکا است و شما به سختی می توانید در خیابان های سنگ فرش آنجا پیاده روی کنید. در این بین می توانید به مکان های تاریخی در بوستون هم توجه کنید، از اولین مدرسه عمومی در آمریکا گرفته تا قدیمی ترین ساختمان کلیسا از جذبه های این شهر هستند.

منبع: worldtravelguide.net

نوشته شده در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ