دلایل سفر به دالاس تگزاس

دالاس به عنوان یکی از سریع ترین شهرهای در حال رشد ایالت متحده، بینندگان بی شماری را به خود جلب می کند. چه گشت و گذار آخر هفته، چه یک هفته تعطیلات و اقامت در دالاس برای شما تکراری نخواهد شد. اینجا دلایل دیدن دالاس را برای شما فراهم کرده ایم. با سیر و گشت همراه شوید.

دلایل سفر به دالاس تگزاس

خرید فراوان

خرید در دالاس شوخی نیست. شهر فورت ورث دالاس در مقایسه با شهرهای دیگر ایالات متحده بیشترین مرکز خرید را دارد. فروشگاه Neiman Marcus و قدیمی ترین مرکز خرید High Land Park در دالاس قرار دارند. مرکز خرید North Park و Galleria Dallas یا مرکز خرید West Village یا فروشگاه ها و مغازه های فراوان زیادی در دالاس وجود دارند تا تمام نیاز های پوشاک خود را خرید کنید.

دلایل سفر به دالاس تگزاس

چشم اندازی از هنر

ممکن است که دالاس به عنوان منشا هنر hip شناخته نشده باشد اما دستخوش تغییرات شده است. دالاس دارای منطقه Dallas Art بزرگ ترین منطقه در ایالات متحده است. فضایی به مساحت 27.51 هکتار و شامل 19 بلوک که در مرکز شهر دالاس قرار دارد. از قلم نیوفتد که دالاس دارای موزه ی Dallas Art نیز می باشد، یکی از بزرگ ترین موزه های ایالات متحده با 24 هزار کار هنری. مناطق مجاوری مثل Deep Ellum و Oak Cliff و The Design District با گالری های هنر معاصر هنوز پابرجا هستند. از جمله ی دیگر کارهای هنری در این منطقه می توان به نقاشی های دیواری چرخان، فروشگاه های pop up و جشنواره های هنری مثل جشنواره هنری Deep Ellum اشاره کرد.

دلایل سفر به دالاس تگزاس

سرگرمی های بسیار در فضای باز

دالاسی ها عاشق بودن فضای باز هستند چه برای نوشیدن یک فنجان قهوه باشد چه برای صرف وعده غذا در حیاط. پارک Klyde Warren و دریاچه White Rock محبوب ترین فضای سبز در دالاس به حساب می آیند. رودخانه Trinity با مساحتی بالغ بر 4.046 هکتار، منطقه ای طبیعی بوده که 12 برابر بزرگتر از پارک مرکزی Mabhatan می باشد. روی هم رفته پارک های باز با مساحت های باور نکردنیشان و استفاده از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، دالاس را به عنوان شهری با فضای باز به همه معرفی می کند.

دلایل سفر به دالاس تگزاس

مردم مهربان

دالاس ممکن است ادغامی از مردم سراسر دنیا باشد اما مثل هر شهر خوب دیگری در تگزاس، مردم دالاس نیز با تازه واردها و بازدیدکنندگان خیلی مهربان هستند. آمادگی داشتن مکالمه ای واقعی با مردم این شهر را داشته باشید. مسئول پذیرش به طور غافلگیر کننده ای از شما برای بیش از 5 دقیقه منتظر ماندنتان عذرخواهی خواهد کرد و مردم در حال پیاده روی در پیاده روها به شما سلام می کنند و کنار می روند تا شما عبور کنید.

دلایل سفر به دالاس تگزاس

مقرون به صرفه است

سفر به دالاس با میانگین هزینه روزانه 103 دلار نسبتا ارزان است. با شهر نیویورک و Austin مقایسه کنید که میانگین هزینه روزانه در نیویورک 229 دلار و شهر Austin نیز 371 دلار می باشد. دالاس مکانی عالی برای مسافران اقتصادی است. یک هتل می تواند شبی 115 دلار رزرو شود. جاذبه هایی که دالاس پیشنهاد می کند را فراموش نکنید و این واضح است که یک دلار در دالاس کارایی زیادی دارد.

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ