هتل آرورا ۴ ستاره در سواحل دریای اژه واقع شده است. این هتل دارای یک ساحل اختصاصی کوچک، اتاق های مجهز به سیستم تهویه هوا و بالکن اختصاصی میباشد. ۲ استخر و خدمات اسپا نیز از امکانات این هتل هستند.

تمامی اتاق ها دارای منظره ی دریا یا استخر میباشند و به تلویزیون ماهواره ای و مینی بار مجهز شده اند. پنجره های اتاق ها بزرگ بوده و با رنگ قرمز رنگ آمیزی شده اند تا حس گرما و آرامش را منتقل کنند.

رستوران هتل انواع غذاهای محلی و بین المللی را سرو میکنند. میهمانان میتوانند غذای خود را در فضای باز و در  کنار استخر میل کنند. هتل دارای یک بار بوده که انواع نوشیدنی ها را در اختیار میهمانان قرار میدهد. خدمات اتاق نیز به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است.

از خدمات اسپای هتل میتوان به یک استخر سرپوشیده، سونا و ماساژ اشاره کرد. باشگاه ورزشی، اتاق بازی و تنیس روی میز نیز در دسترس است.

فاصله ی هتل آرورا تا مرکز شهر کوش آداسی تنها ۴٫۸ کیلومتر بوده و تا شهر تاریخی افسوس ۱۷٫۷ کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه عدنان مندرس ۵۴٫۷ کیلومتر با هتل فاصله دارد.

دلایلی برای انتخاب این هتل :

استخر سرپوشیده و سرباز – نرخ مناسب – وایفای رایگان – اسپا – پارکینگ رایگان – باشگاه ورزشی

هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی هتل آرورا کوش آداسی

Yavansu mevkii, Doruk Deniz Sitesi, 09430 Kuşadası/Aydın, Turkey

92 اتاق

00902566222372

www.arorahotel.com

امکانات هتل

رستوران باغ خدمات اتاق ساحل اختصاصی اسپا

امکانات عمومی

پارکینگ رایگان اینترنت وایفای رایگان پذیرش 24 ساعته خشکشویی خدمات اتو

امکانات ورزشی-تفریحی

استخر تنیس روی میز باشگاه ورزشی حمام ترکی استخر سرپوشیده

سایر خدمات

صندلی ماساژ میز بیلیارد فروشگاه اسپا سرسره آبی
  • به ما تو هتل آرورا خیلی خوش گذشت. هر چیزی که میخواستیم این هتل داشت و نسبت به امکانات قیمتش واقعا خوبه. خیلی تحت تاثیر کارکنان این هتل قرار گرفتیم که خیلی مهربون و مودب بودن و همیشه لبخند میزدن و سخت کار میکردن. همه از غذاهای متنوع و خوش طعم هتل لذت بردیم و غذای اضافه برای کسایی که دیر به ناهار میرسیدن هم بود. بار هتل برای همه رایگانه!!! استخر هتل خیلی خوبه و برای وقت گذرونی عالیه.
    بدون شک این هتل به خاطر قیمتش یه انتخاب عالیه.

  • همه چیز این هتل عالیه و واقعا از پرسنل هتل تشکر میکنم: کانهان کورت و هورساید سنگونول. همه سوالات ما رو سریع جواب میدادن. خیلی ممنونم. واقعا کارکنان هتل عالین! حتما دوباره برمیگردیم…

  • تبلیغات چپ