هتل بوتیک ایرمان قشم در بلوار ولیعصر و در داخل خیابان پژوهش واقع شده است. در واقع این هتل 4 ستاره در منطقۀ شرقی جزیره قرار دارد و نزدیک به مراکز خرید قشم است. مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری نزدیک به این هتل عبارت‌اند از مرکز خرید ستاره قشم، مرکز خرید پردیس، مرکز خرید تاپ آیلند، مجتمع تجاری بین‌المللی زیتون قشم، سیتی سنتر قشم 1 و 2، بازار قدیم قشم و فروشگاه شهروند.

طراحی این هتل به‌گونه‌ای است که فضای سنتی و امکانات مدرن را با یکدیگر ادغام کرده و محیطی جذاب و خاص را برای اقامت به وجود آورده است.

از امکانات هتل می‌توان به پارکینگ رایگان (با ظرفیت نگهداری از 20 ماشین سواری)، دسترسی به اینترنت وایفای رایگان، صبحانه در اتاق و فضای سبز اشاره کرد. این هتل رستوران ندارد.

فاصلۀ هتل بوتیک ایرمان قشم تا فرودگاه بین‌المللی قشم حدود 51 کیلومتر است که با ماشین 49 دقیقه طول می‌کشد.

مسافران به طور میانگین به این هتل امتیاز 4.7 از 5 را داده‌اند که نشانگر کیفیت بالای خدمات در این هتل است.

هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم هتل بوتیک ایرمان قشم

جزیره قشم، نخل زرین، خیابان پژوهش، نبش خیابان پیام

38 اتاق

07635100

irmanhotel.com

امکانات هتل

کافی شاپ لابی آسانسور فضای سبز روم سرویس

امکانات عمومی

پارکینگ رایگان اینترنت رایگان سیستم تهویه هوا اتاق چمدان پذیرش 24 ساعته

امکانات اتاق

صبحانه حمام تلویزیون سرویس بهداشتی چای ساز
  • هتل تمیز، دوست داشتنی و نزدیک به مراکز خرید قشم. خدمات عالی و در حد بالایی بودن. البته یه مشکل برای من داشت اون هم اینکه نمیشد داخل اتاق ها سیگار کشید.

  • هتل فوق العاده راحت و زیباییه که کارکنان بسیار حرفه ای و با نزاکتی داره. اقامت ما واقعا عالی بود و لذت بردیم. حتما این هتل رو امتحان کنید.

  • تبلیغات چپ