هتل پارک قشم در بلوار آزادگان و در شرقی‌ترین منطقۀ جزیره قشم واقع شده است. فاصلۀ هتل تا ساحل دریا تنها 1.2 کیلومتر بوده که می‌توانید این مسیر را پیاده‌روی کنید. این هتل 2 ستاره در سال 1380 ساخته شده و به منظور بهبود خدمات و امکانات در سال 1387 مورد بازسازی و ترمیم قرار گرفته است.

برخی از امکانات هتل عبارت‌اند از: پارکینگ رایگان (ظرفیت 20 ماشین سواری)، اینترنت رایگان، فضای سبز، پذیرش 24 ساعته و روم سرویس. این هتل رستوران ندارد.

نرخ اتاق‌های هتل همراه با صبحانه هستند و برای وعده‌های ناهار و شام می‌توانید به رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌های نزدیک به هتل نظیر رستوران بیرون‌بر هامیون، نان داغ کباب داغ یوسف و کافه رستوران سوپرایز مراجعه کنید.

فاصلۀ هتل پارک قشم تا فرودگاه بین‌المللی قشم حدوداً 52 کیلومتر است که طی کردن این مسیر با ماشین 47 دقیقه به طول می‌انجامد.

مسافران به طور میانگین به این هتل امتیاز 3.3 از 5 را داده‌اند.

هتل پارک قشم هتل پارک قشم هتل پارک قشم هتل پارک قشم هتل پارک قشم هتل پارک قشم هتل پارک قشم

جزیره قشم، خیابان آزادگان، جنب هلال احمر

34 اتاق

07635221459

امکانات هتل

لابی صبحانه در اتاق صندوق امانات فضای سبز سرویس تاکسی

امکانات عمومی

پارکینگ رایگان اینترنت رایگان پذیرش 24 ساعته نمازخانه فکس

امکانات اتاق

روم سرویس یخچال تلویزیون حمام سرویس بهداشتی
  • به نظر در حد هتل نیست و بیشتر شبیه مهمانسراس. اتاق ما کوچیک و سرد بوده. صبحانه خیلی کم بود و واقعا آدم سیر نمیشه! زیاد به مراکز خرید هم نزدیک نیست.

  • هتل متوسط و قابل قبولیه. انتظار زیادی ازش نداشته باشین. مثل اکثر هتل های قشم خبری از رستوران نیست. اما صبحانه داره. پرسنل هتل رفتار خوبی داشتن.

  • تبلیغات چپ