هتل آپارتمان بهاران مشهد در نزدیکی بلوار امام رضا و فلکۀ آب و در داخل خیابان امام رضا هشتم واقع شده است. فاصلۀ این هتل آپارتمان تا باب‌الرضا تنها ۶۰۰ متر است که با پای پیاده ۸ دقیقه طول می‌کشد. به دلیل نزدیک بودن به حرم مطهر امام رضا (ع) بسیاری از دیدنی‌ها و جاذبه‌های واقع در حرم نیز به آسانی در دسترس میهمانان این هتل آپارتمان هستند. برخی از این دیدنی‌ها عبارت‌اند از: مجموعه موزه‌های آستان قدس رضوی، نقاره‌خانه، مسجد جامع گوهرشاد و ایوان طلا.

موزه مردم‌شناسی مشهد نیز در نزدیکی باب‌الجواد واقع شده و فاصلۀ کمی با هتل دارد. علاقه‌مندان می‌توانند با ۱۳ دقیقه پیاده‌روی خود را به این مجموعه رسانده و از آن بازدید کنند.

سایر اماکن نزدیک به هتل آپارتمان بهاران مشهد عبارت‌اند از: بازار رضا، خانه تاریخی داروغه، بازار کوثر، بازر غدیر، بازار قدیمی سرشور، رستوران علی و قهوه‌خانه بابا علی.

هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد هتل آپارتمان بهاران مشهد

مشهد، بلوار امام رضا، امام رضا 8

17 اتاق

05138514733

امکانات هتل

رستوران لابی اینترنت نمازخانه سرویس تاکسی

امکانات اتاق

یخچال حمام تلویزیون سرویس بهداشتی نظافت روزانه
  • هتل آپارتمان خوبیه اما از تمیزی و نظافت راضی نبودم. قیمتی رقابتی و خوبی داره و نسبت به هتل های اطراف مقرون به صرفه تره.

  • خیلی متوسطه. نه خوبه، نه بد. اتاق ها نور خوبی ندارن و تیره و تاریکن. ساختمان هم قدیمیه.

  • تبلیغات چپ