هتل فرهاد مشهد اقامتگاهی ۲ ستاره است که کمی پایین‌تر از میدان بسیج و در داخل خیابان امام رضا ۲۹ قرار گرفته است. فاصلۀ این هتل تا حرم حدود ۱.۸ کیلومتر است که شاید پیمودن این مسافت با پای پیاده برای برخی از مسافران دشوار باشد. در این صورت، می‌توانید با استفاده از تاکسی یا وسایل حمل‌ونقل عمومی به مرقد مطهر امام رضا (ع) مراجعه کنید.

برای رفت‌وآمد در سطح شهر می‌توانید از ایستگاه مترو بسیج استفاده کنید که تنها ۲۰۰ متر (۳ دقیقه پیاده‌روی) با هتل فاصله دارد.

مجموعه تاریخی باغ خونی نیز برای افرادی که به اماکن تاریخی و عمارت‌ها علاقه‌مند هستند می‌تواند جاذبه‌ای جالب و دیدنی باشد. فاصلۀ این مجموعه تا هتل حدود ۱.۵ کیلومتر است.

اماکن اطراف هتل فرهاد مشهد عبارت‌اند از: رستوران دیدار، میدان پانزده خرداد، پایانه اتوبوس امام رضا و مسجد ایزدی.

هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد هتل فرهاد مشهد

مشهد، خیابان امام رضا 29

24 اتاق

05132561211

www.farhadhotel.com

امکانات هتل

رستوران پارکینگ لابی اینترنت روم سرویس

سایر امکانات

نمازخانه آسانسور صندوق امانات پذیرش 24 ساعته سیستم تهویه هوا
  • تو این همه سالی که مشهد رفتم تا حالا هتل به این افتضاحی ندیدم! گول ۲ ستاره بودنش رو نخورین. بعضی هتل آپارتمانا از این هتل بهترن. پرسنل که اصلا انگار نه انگار که تو هتل کار میکنن و واقعا آموزشی ندیدن. خیلی از امکانات هتل هم یا خرابن یا درست کار نمیکنن.

  • هدفشون از رستوران درست کردن چی بوده؟ تحویل غذای آشغال و مزخرف؟ کل روزایی که اونجا بودیم رو مجبور شدیم از بیرون غذا بخوریم. مدیر هتل هم که واقعا آدم بی ادبیه و اصلا پاسخگو نیست. حیف پول…..

  • تبلیغات چپ