هتل آپارتمان آرمیا مشهد در خیابان دانش غربی و کوچۀ مهرآور واقع شده است. این هتل آپارتمان حدوداً 1.4 کیلومتر تا باب‌الجواد فاصله دارد که ممکن است پیمودن این مسافت برای برخی از مردم با پای پیاده خسته‌کننده باشد. احتمالاً راحت‌ترین مسیر برای مراجعه به حرم امام رضا (ع) به وسیلۀ ماشین و از مسیر بلوار امام رضا است که تقریباً 6 دقیقه طول می‌کشد.

اگر به آثار تاریخی علاقه‌مند هستید، می‌توانید از گنبد سبز بازدید کنید که تنها 1 کیلومتر (3 دقیقه پیاده‌روی) با این هتل فاصله دارد. گنبد سبز آرامگاه شیخ مؤمن استرآبادی بوده و به دوران صفویه مربوط است. این آرامگاه به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

مسافران به‌طور میانگین به هتل آپارتمان آرمیا مشهد امتیاز 1.9 از 5 را داده‌اند.

این هتل آپارتمان حدوداً 5 کیلومتر تا ایستگاه راه‌آهن مشهد و 7.7 کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارد.

هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد هتل آپارتمان آرمیا مشهد

مشهد، خیابان دانش غربی، کوچه کامیاب، کوچه مهرآور

اتاق

09151055506

  • در حد هتل آپارتمان هم نیست. یه جای خوابه فقط که اتاق های خیلی بد و بی کیفیتی داره. اصلا پیشنهاد نمیشه.

  • چهار شب این هتل آپارتمان اقامت داشتیم و واقعا همه چیز داغون بود!! بابت پولی که دادم پشیمونم و عمرا دیگه به اینجا برنمیگردم. خجالت هم نمیکشن با این خدماتی که میدن!!

  • تبلیغات چپ