هتل آپارتمان ماهور مشهد در خیابان امام رضا 12 و در داخل خیابان عنصری 2 واقع شده است و دسترسی نسبتاً مناسبی به مرقد مطهر امام رضا (ع) دارد. درواقع فاصلۀ این هتل آپارتمان تا ورودی باب‌الرضا حدود 1.1 کیلومتر است که با پای پیاده تقریباً 14 دقیقه، و با ماشین 6 دقیقه به طول می‌انجامد.

مجموعه باغ خونی نزدیک‌ترین مکان تاریخی به این هتل است که قدمت آن به دورۀ قاجار بازمی‌گردد. فاصلۀ این مجموعه تا هتل آپارتمان تنها 500 متر است که می‌توانید این مسافت را با پیاده‌روی در عرض 7 دقیقه طی کنید. باغ خونی به‌طور کلی سه عمارت مستقل دارد که هم‌اکنون تنها یک عمارت سالم مانده و دو ساختمان دیگر تخریب شده‌اند.

هتل آپارتمان ماهور مشهد همچنین توسط گزینه‌های غذایی متنوع احاطه شده است و میهمانان هتل گزینه‌های گوناگونی را برای صرف غذا در اختیار دارند. برخی از این رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها عبار‌ت‌اند از: کبابی محمد، رستوران و کترینگ صالح، چلوکباب امید، فست فود زیتون و سفره‌خانه عنصری.

هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد هتل آپارتمان ماهور مشهد

مشهد، بلوار امام رضا، امام رضا 12، عنصری 2

14 اتاق

05138593904

امکانات هتل

رستوران کافی شاپ پذیرش 24 ساعته آسانسور اینترنت (در لابی)

امکانات اتاق

حمام سرویس بهداشتی تلویزیون یخچال سرویس نظافت
  • فاصله ش تا حرم زیاد نیست اما کم هم نیست و احتمالا باید ماشین سوار شد. رستورانش خوب و بزرگه و دکوراسیون قشنگی داره. لابی هتل هم خوبه

  • از سایت شما تشکر میکنم بابت اطلاعات و مشخصات کامل و دقیقی که درباره ی این هتل ارائه کردید. واقعا به انتخاب هتل مناسب کمک کرد.

  • تبلیغات چپ