هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد در خیابان نواب صفوی و در نزدیکی مرکز خرید آرمان قرار دارد و دسترسی آن به فروشگاه‌های موجود در این مرکز خرید بسیار راحت و مناسب است. این هتل همچنین 1.2 کیلومتر تا میدان هفده شهریور و مراکز خرید حومۀ آن فاصله دارد. فاصلۀ این هتل آپارتمان تا حرم مطهر (ورودی باب‌الرضا) حدوداً 1.3 کیلومتر است (17 دقیقه پیاده‌روی).

مسافران به طور میانگین به این هتل آپارتمان امتیاز 3.9 از 5 را داده‌اند.

خانه تاریخی توکلی نزدیک‌ترین جاذبۀ تاریخی به این هتل است که حدوداً 450 متر فاصله دارد. این خانۀ تاریخی مربوط به دوران قاجار است و از آثار ملی ایران محسوب می‌شود. برای بازدید از این خانه کافی است خیابان نواب صفوی را به سمت غرب طی کرده و به داخل کوچۀ عسگریه بروید.

بوستان بزرگ وحدت 1.2 کیلومتر با هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد فاصله دارد و بخشی از این پارک به ‌طور اختصاصی برای بانوان در نظر گرفته شده است.

هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد هتل آپارتمان فیروزه توس مشهد

مشهد، خیابان نواب صفوی، جنب مرکز خرید آرمان

اتاق

05137139919

امکانات هتل

رستوران لابی اینترنت پارکینگ نمازخانه

امکانات اتاق

حمام سرویس بهداشتی تلویزیون آشپزخانه مبلمان
  • اتاق بزرگ، فاصله تا حرم یه ذره زیاده (۱۵-۱۶ دقیقه پیاده روی)، غذا به صورت سلف سرویسه

  • خوشم نمیاد تعریف الکی و دروغ بکنم. هتل بدی نیست و قیمت مناسبی داره ولی دوره به حرم. باید حتما تاکسی سوار بشی. به مرکز خرید آرمان نزدیکه و دو قدم راهه.

  • تبلیغات چپ