هتل آپارتمان نگارستان مشهد در خیابان امام رضا 44 و بین دو میدان بسیج و پانزده خرداد واقع شده است. این هتل آپارتمان فاصلۀ نسبتاً زیادی تا حرم مطهر امام رضا (ع) دارد و این مسیر با پای پیاده تقریباً 29 دقیقه به طول می‌انجامد. درنتیجه، برای مراجعه به حرم بهتر است از ماشین استفاده کنید.

یکی از مزیت‌های این هتل آپارتمان این است که به ایستگاه مترو بسیج (واقع در میدان بسیج) نزدیک بوده و درنتیجه برای رفت‌وآمد در سطح شهر با کمترین هزینه بسیار مناسب است.

مسافران به طور میانگین به این هتل آپارتمان امتیاز 4 از 5 را داده‌اند.

از اماکن نزدیک به هتل آپارتمان نگارستان مشهد می‌توان به این موارد اشاره کرد: میدان پانزده خرداد، رستوران دیدار، میدان بسیج، باغ خونی و پایانه مسافربری امام رضا.

فرودگاه بین‌المللی مشهد و ایستگاه راه‌آهن مشهد هرکدام به ترتیب 6.1 و 7.4 کیلومتر با هتل فاصله دارند.

هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد هتل آپارتمان نگارستان مشهد

مشهد، بلوار امام رضا، بین میدان بسیج و میدان 15 خرداد، امام رضا 44

اتاق

امکانات هتل

رستوران کافی شاپ اینترنت لابی آسانسور

سایر خدمات

پارکینگ خشکشویی سرویس تاکسی پذیرش 24 ساعته
  • خیلی تا حرم فاصله داره. اتاق های خوبی داره و تختخواب های راحت. یه سری گفتن به حرم نزدیکه! نمیدونم چطوری محاسبه کردن. این هتل آپارتمان تو خیابون امام رضا ۴۴ هستش که خب معلومه چقدر تا فلکه آب فاصله داره.

  • معمولی و دور از حرم اما خوش قیمت و با کیفیت

  • تبلیغات چپ