هتل آپارتمان دماوند مشهد در خیابان عنصری ۵ واقع شده است و حدوداً ۱.۳ کیلومتر تا باب‌الرضا فاصله دارد. برای مراجعه به حرم می‌توانید به خیابان عنصری وارد شده، به سمت بلوار امام رضا رفته و سپس بلوار را به سمت بالا و به طرف حرم مطهر امام رضا (ع) طی کنید.

مجموعه باغ خونی نزدیک‌ترین جاذبۀ تاریخی به این هتل آپارتمان است و می‌توان با پیاده‌روی در عرض ۵ دقیقه به آن مراجعه کرد. تاریخچۀ این مجموعه به دوران قاجار بازمی‌گردد و از آثار ملی ایران محسوب می‌شود.

برای خرید کردن می‌توانید به فروشگاه‌های واقع در بلوار امام رضا یا مراکز خرید و پاساژهای میدان هفده شهریور مراجعه کنید که هر دو به موقعیت مکانی هتل نزدیک هستند.

مسافران به طور میانگین به هتل آپارتمان دماوند مشهد امتیاز ۴ از ۵ را داده‌اند و رضایت بالایی از خدمات آن داشته‌اند.

فاصلۀ این هتل آپارتمان تا ایستگاه راه‌آهن مشهد، با ماشین، ۶.۲ کیلومتر است.

هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد هتل آپارتمان دماوند مشهد

مشهد، بلوار امام رضا، خیابان عنصری، عنصری 5

24 اتاق

05138596923

امکانات هتل

رستوران نمازخانه اینترنت اتاق چمدان پذیرش 24 ساعته

امکانات اتاق

صبحانه یخچال مبلمان حمام سرویس بهداشتی
  • معمولا وقتی میری هتل آپارتمان به خاطر نزدیکی به حرم میری چون امکانات خاصی ندارن ولی هتل آپارتمان دماوند حتی به حرم هم نزدیک نیست و نمیدونم چرا باید اینجا اقامت داشت. شاید قیمتش خوبه…

  • تو خیابون عنصریه و مسیرش سرراسته. البته خیلی به حرم نزدیک نیست و بعضیا مجبورن ماشین سوار بشن. اتاق ما جالب نبود.

  • تبلیغات چپ