هتل حجت مشهد در اطرافِ میدان 17 شهریور واقع شده و دسترسی بسیار خوبی به مراکز خرید و بازارهای مشهور دارد. این هتل 2 ستاره در فاصلۀ 180 متری بازار رضا قرار دارد. فاصلۀ هتل تا حرم مطهر (باب‌الرضا) حدوداً 1.2 کیلومتر است که طی کردن آن با پای پیاده تقریباً 15 دقیقه طول می‌کشد.

اماکن نزدیک به هتل عبارت‌اند از: مجتمع تجاری رضا، مجتمع تجاری ضامن، بوستان میرزا کوچک خان، مجتمع تجاری آسیا، مرکز خرید آسمان، مجتمع تجاری اکسون، ایستگاه مترو 17 شهریور و رستوران سدروس.

همان‌طور که مشخص است این هتل دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید معتبر در شهر مشهد دارد و از این نظر برای مسافرانی که به خرید کردن علاقه‌مند هستند بسیار مناسب است.

فاصلۀ هتل حجت مشهد تا فرودگاه بین‌المللی مشهد 8 کیلومتر (با ماشین 19 دقیقه) و تا ایستگاه راه‌آهن مشهد 5.3 کیلومتر (با ماشین 12 دقیقه) است.

هتل حجت مشهد هتل حجت مشهد هتل حجت مشهد هتل حجت مشهد هتل حجت مشهد هتل حجت مشهد هتل حجت مشهد

مشهد، میدان 17 شهریور، جنب بازار حجت

اتاق

05133446984

امکانات هتل

رستوران لابی کافی شاپ صبحانه در اتاق فروشگاه

امکانات عمومی

اینترنت نمازخانه خشکشویی پارکینگ صندوق امانات
  • به نظرم چندان خوب نیست و در حد یه هتل ۱ ستاره یا هتل آپارتمانه. خوبیش اینه که به یه سر بازار رضا خیلی نزدیکه و کلا برای کسایی که دنبال خرید کردن هستن هتل خوبیه.

  • فاصله ش یه ذره زیاد تا حرم ولی خب تو خیابون ۱۷ شهریوره و به خیلی از مراکز خرید نزدیکه. خدمات بدی نداره ولی میتونه بهتر هم باشه.

  • تبلیغات چپ