هتل پارسه مشهد در خیابان دانش غربی واقع‌ شده و فاصلۀ نسبتاً مناسبی با حرم مطهر دارد. درواقع فاصلۀ هتل تا باب الرضا حدوداً 2.1 کیلومتر است که می‌توان این مسیر را با ماشین در عرض 6 دقیقه و با پیاده‌روی در عرض 19 دقیقه طی کرد.

از امکانات نزدیک به هتل می‌توان به پمپ بنزین (در فاصلۀ 650 متری) و ایستگاه متروی امام خمینی (در فاصلۀ 600 متری) اشاره کرد. گنبد سبز مشهد حدوداً 950 متر فاصله دارد.

فاصلۀ هتل تا ایستگاه راه‌آهن مشهد، با ماشین، 13 دقیقه و تا فرودگاه بین‌المللی مشهد 19 دقیقه است.

بر اساس نظرات مسافران، هتل پارسه مشهد با توجه به قیمت مناسب، خدمات بسیار خوبی را ارائه می‌دهد. مسافران به‌طور میانگین به این هتل امتیاز 3.9 از 5 را داده‌اند.

محبوب‌ترین امکانات هتل:

خدمات لاندری (لباسشویی)، محیط مناسب برای کودکان، رستوران، اینترنت وایفای رایگان.

هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد هتل پارسه مشهد

مشهد، خیابان دانش غربی، دانش غربی ۵/۱، کوچه کامیاب

45 اتاق

05138535303

رستوران

لابی نمازخانه گشت نیمروزی خدمات اتاق صبحانه

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته پارکینگ رایگان اینترنت وایفای رایگان (در لابی) سرویس حرم آسانسور

امکانات اتاق

یخچال تلویزیون حمام رخت آویز تلفن (تماس داخلی)
  • این هتل خیلی به حرم نزدیک نیست، البته چندان دور هم نیست ولی باید ماشین سوار بشین. به غیر از این مورد، بقیه ی امکانات و خدمات هتل مناسب و راضی کننده هستن. اتاق تمیز و خوب بود.

  • اتاق های خوبی داره. غذاها کامل هستن و به صورت سلف سرویس سرو میشن. پرسنل هتل رفتار خوبی دارن و بسیار مودب هستن. به نظرم از هتل های خوب مشهده و ارزش امتحان کردن رو داره.

  • تبلیغات چپ