هتل آتی مشهد در خیابان امام رضا 32 واقع شده و نسبت به سایر هتل‌ها، چندان به حرم مطهر نزدیک نیست. درواقع فاصلۀ هتل تا ورودی باب الرضا 2 کیلومتر است که طی کردن آن با ماشین حدوداً 10 دقیقه به طول می‌انجامد.

از اماکن نزدیک به این هتل می‌توان به ایستگاه متروی بسیج (400 متر)، پمپ بنزین (800 متر)، مرکز خرید سرای بلور (1.3 کیلومتر)، دیزی سرای سعیدی (800 متر) و بازار قماش مشهد (1 کیلومتر) اشاره کرد. همچنین فاصلۀ هتل تا راه‌آهن مشهد 7 کیلومتر بوده و تا فرودگاه مشهد نیز 6.6 کیلومتر فاصله دارد.

هتل آتی مشهد یک اقامتگاه نوساز است و در سال 1395 احداث گشته است. رستوران هتل ظرفیت پذیرایی از 50 نفر را دارد. پارکینگ رایگان هتل نیز ظرفیت 15 خودرو را دارد.

این هتل توانسته است با ارائه خدمات مناسب و قیمت معقول، نظر بسیاری از مسافران را به خود جلب کند. مسافران به‌طور میانگین به این هتل امتیاز 4 از 5 را داده‌اند.

هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد هتل آتی مشهد

مشهد، خیابان امام رضا (ع)، خیابان امام رضا ۳۲، نبش چهارراه دوم

45 اتاق

05138534059

امکانات هتل

رستوران لابی نمازخانه گشت نیمروزی کافی شاپ

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته آسانسور پارکینگ رایگان اینترنت وایفای رایگان سرویس حرم

امکانات اتاق

روم سرویس صبحانه تلویزیون یخچال رخت آویز
  • پرسنل هتل رفتار خوبی داشتن و نرخ اتاق ها هم منطقی و قابل قبول بود. سرویس رفت و آمد به فرودگاه و ایستگاه راه آهن رایگان بود. از نکات منفی هتل میشه کیفیت غذا رو اشاره کرد که چندان خوب نبود و در حد بقیه ی خدمات این هتل نبود واقعا. کافی شاپ هم داره.

  • هتل خیلی خیلی خوبیه، اما فاصله ش تا حرم نسبتا زیاده. کارکنان هتل خیلی خوبن. کیفیت غذا هم خوب بود و راضی کننده. من هتل های زیادی رو تو مشهد امتحان کردم ولی به نظرم این هتل از بهترین هاست و نسبت به قیمت خدمات بسیار خوبی داره.

  • تبلیغات چپ