هتل بسطامی مشهد که با نام هتل نسیم بسطامی نیز شناخته می‌شود، یک هتل 2 ستاره است که 54 واحد اقامتی را برای پذیرایی از میهمانان خود تدارک دیده است. این هتل نوساز بوده و در سال 1396 افتتاح گردیده است.

این هتل یکی از نزدیک‌ترین هتل‌ها به حرم مطهر است که تنها 700 متر با ورودی باب الجواد فاصله دارد. می‌توانید این مسیر را با پای پیاده و از طریق کوچۀ خامنه‌ای، در عرض 9 دقیقه طی کنید. گنبد سبز مشهد نیز بسیار به هتل نزدیک بوده و تنها 220 متر فاصله دارد. برای دسترسی به سایر نقاط شهر می‌توانید از ایستگاه متروی امام خمینی استفاده کنید که در فاصلۀ 1.3 کیلومتری هتل قرارگرفته است.

فاصلۀ هتل بسطامی مشهد تا راه‌آهن 5 کیلومتر و تا فرودگاه بین‌المللی مشهد حدود 9 کیلومتر است. مسافران به‌طور میانگین به این هتل امتیاز 2.7 از 5 را داده‌اند.

هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد هتل بسطامی مشهد

مشهد، خیابان خسروي (باب الجواد)، کوچه حاج سیدجواد خامنه‌ای، کوچه 12/14، کوچه نسیم

54 اتاق

05132285519

hotelbastami.com

امکانات هتل

رستوران کافی شاپ پارکینگ عابربانک ترانسفر استقبال

امکانات عمومی

اینترنت نمازخانه اتاق چمدان امکانات برای کم‌توان‌ها سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
  • من یه ماه پیش رفتم این هتل و واقعا قیمت ها سر به فلک گذاشتن! نه تنها این هتل، بلکه خیلی از هتل های دیگه هم نرخ رو بشدت بالا بردن و واقعا دیگه سفر به مشهد هم مشکل شده…

  • خب این هتل جدیده و به نظرم تمیز هم هست. موقعیت هتل خوبه و میشه گفت از هتل های نزدیک به حرمه. کلا قابل قبوله

  • تبلیغات چپ