هتل پانیذ مشهد اقامتگاهی 2 ستاره است که در خیابان اصلی امام رضا (ع) واقع‌شده و دسترسی راحت و مستقیمی به حرم مطهر دارد. این هتل برای بهبود کیفیت امکانات و خدمات، در سال 1393 مورد بازسازی قرارگرفته است.

فاصلۀ هتل تا حرم مطهر (ورودی باب الرضا) 1.4 کیلومتر است که می‌توان این مسیر را به‌طور پیاده در عرض 17 دقیقه، یا با ماشین در عرض 9 دقیقه طی کرد. ایستگاه پمپ‌بنزین در نزدیکی هتل بوده و تنها 230 متر فاصله دارد.

ازآنجایی‌که این هتل در نزدیکی میدان بسیج قرار دارد، دسترسی به ایستگاه متروی بسیج راحت بوده و طبعاً موقعیت مکانی هتل برای رفت‌وآمد به نقاط مختلف شهر مناسب است. مجتمع گردشگری بابا قدرت نیز، با ماشین، 10 دقیقه فاصله دارد.

فاصلۀ هتل پانیذ مشهد تا فرودگاه بین‌المللی مشهد، با ماشین، 21 دقیقه و تا راه‌آهن مشهد 22 دقیقه است.

هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد هتل پانیذ مشهد

مشهد، خیابان امام رضا (ع)، نبش امام رضا 23

اتاق

05138524326

امکانات هتل

لابی کافی شاپ صندوق امانات نمازخانه خدمات اتاق

امکانات عمومی

اینترنت در اتاق پارکینگ رستوران اینترنت در لابی آسانسور
  • با توجه به قیمت مناسبی که داره هتل خوبیه و تمیزه. اتاق ما مرتب بود و مشکل خاصی نداشت. کلا از اقامتمون تو هتل پانیذ راضی بودیم. ممنون

  • هتل ساکت و خوبیه و امکانات مناسبی هم داره. خوبی هتل اینه که تو خود خیابون امام رضا قرار داره و مستقیما به حرم وصل میشه و رفت و آمد راحته.

  • تبلیغات چپ