هتل آپارتمان آراکس مشهد در ساختمانی 5 طبقه واقع‌شده است و با 20 اتاق آمادۀ پذیرایی از مسافران را دارد. موقعیت مکانی مناسب از نقاط قوت این هتل است که در خیابان امام رضا (ع) و در انتهای خیابان دانش شرقی واقع‌شده است. فاصلۀ هتل تا حرم مطهر 1.4 کیلومتر است که می‌توان این مسیر را با پای پیاده در عرض 18 دقیقه، یا با ماشین در عرض 8 دقیقه طی کرد.

از امکانات این هتل آپارتمان می‌توان به لابی، رستوران، کافی‌شاپ، نمازخانه و آسانسور اشاره کرد. بر اساس نظرات مسافران، این هتل با توجه به قیمت مناسب، خدمات قابل قبولی را به میهمانان خود ارائه می‌دهد. امتیاز مسافران به این هتل به‌طور میانگین 3.5 از 5 بوده است.

فاصلۀ هتل آپارتمان آراکس مشهد تا فرودگاه بین‌المللی مشهد 7.3 کیلومتر و تا ایستگاه راه‌آهن مشهد 5.5 کیلومتر است.

هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد هتل آپارتمان آراکس مشهد

مشهد، خيابان امام رضا (ع)، انتهاي دانش شرقی، ۱۷شهريور ۱/۱

20 اتاق

05138553530

araxhotel.com

امکانات هتل

رستوران نمازخانه کافی شاپ فضای سبز لابی

امکانات عمومی

پذیرش 24 ساعته اینترنت وایفای رایگان (در لابی) سرویس به حرم سیستم تهویه هوا فکس/فتوکپی

امکانات اتاق

روم سرویس صبحانه یخچال تلویزیون حمام
  • فاصله ش تا حرم خوبه، کارکنان هتل بد نیستن و برخوردشون اوکیه. کیفیت غذا خوب نیست و به نظرم ضعیفه. اتاق ما تمیز و مرتب بود.

  • قبلا به این هتل رفته بودم و اینبار متوجه شدم که کیفیت خدمات هتل نسبت به گذشته کمتر و هتل فرسوده شده. پارکینگ هتل خیلی کوچیکه و شاید فقط ۲ تا ماشین جا بشه.

  • تبلیغات چپ