تصاویری شگفت انگیز از سواحل انگلیس

جهانی که در آن زندگی می‌کنیم پُر از زیبایی‌های گوناگون است و شما بعنوان یک گردشگر گزینه‌های بسیار جذابی را برای انتخاب در اختیار دارید. سواحل انگلیس یکی از این جاذبه‌ها هستند که شگفتی‌های فراوانی را در خود جای داده‌اند. از طلوع زیبای خورشید گرفته تا دهکده‌های زیبای ماهیگیران، همگی فضای متفاوت و خاصی را به این بخش از کشور انگلستان داده‌اند.

تصاویر خارق العاده‌ای که مشاهده می‌کنید دست‌چین شده‌ و برندگان یک مسابقه‌ی عکاسی هستند که موضوع آن درباره‌ی رابطه‌ی انگلستان با دریا بوده است.

عکس سواحل انگلیس

تصویر بالا یکی از برترین تصاویر این مسابقه است که توسط عکاسی با نام Trevor Shelley گرفته شده است. با نگاه اول به این عکس متوجه ترکیب رنگی فوق العاده‌ی آن می شوید که آسمانی نارنجی را به همراه سنگ ها و دریا نشان می‌دهد. این تصویر مربوط به سواحل «دوون شمالی» بخشی از شهرستان دوون در انگلستان میباشد، جایی که گردشگران از سراسر دنیا جمع میشوند تا تنها به تماشای برخورد موج‌های دریا به صخره‌ها بپردازند.

سواحل انگلیس تصاویر

یکی دیگر از تصاویر برتر که توسط عکاس Gordon MacPherson ثیت شده است، منظره‌ای زیبا و نفس گیر را از طلوع خورشید در یک غار نشان می‌دهد. این غار در منطقه‌ی ساحلی شهرستان « کانتی دورام » قرار گرفته است.

سایر تصاویر سواحل انگلیس

سواحل انگلیس عکس

تصویر سواحل انگلیس

عکس سواحل انگلیس

سواحل انگلیس

تصاویر از سواحل انگلیس

سواحل انگلیسی

تصاویر سواحل انگلیس

سواحل انگلیس

نوشته شده در ۲۹ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ