موزه تاریخ هنر وین

موزه تاریخ هنر وین (Kunsthistorisches) در سال 1891 در نزدیکی کاخ امپراتوری ساخته شد تا مجموعه های گسترده ای از خانواده امپراتوری را نگه داری کند. با مجموعه گسترده ای از آثار برجسته و بزرگ ترین مجموعه Bruegel (نام یک خانواده از هنرمندان فنلاندی) در جهان، این موضوع به عنوان یکی از برجسته ترین موزه ها در جهان، محسوب می شود.

موزه تاریخ هنر وین

بسیاری از آثار هنری مهم تاریخ هنر اروپایی، از جمله “مدونا در مزرعه” رافائل، “تمثیلی از نقاشی” ورمیر، نقاشی Infanta توسط Velazquez، استراتژی های Rubens ،Rembrandt ،Durer ،Titian و Tintoretto در گالری نقاشی به نمایش گذاشته شده اند. مجموعه مصری و کشورهای های شرقی اروپا نیز شامل گنجینه هایی جذاب از فرهنگ های اسرار آمیز در طولانی مدت است.

موزه تاریخ هنر وین

موزه تاریخ هنر وین، (تالار هنر و شگفتی ها) با تالاری از گنجینه های پیشین کمیاب و جعبه هایی از Habsburgs (یکی از سلسه های اصلی اروپا) در مارس 2013 دوباره باز شد. این مجموعه یکی از مهم ترین نوع آن در جهان است و نمایشگاه های با ارزش از قرون وسطی، رنسانس و دوران باروک را به نمایش گذاشته است. برجسته ترین آثار، مجموعه ای از امپراتور Kaiser Rudolf II، مجموعه عجیب و غریب و معروف “سالیرا” می باشد.

موزه تاریخ طبیعی، در مقابل موزه تاریخ هنر وین معماری شده و بر اساس طرح های Gottfried Semper و Karl von Hasenauer بنا شده است.

منبع: wien.info

نوشته شده در ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ