باغ های کیو لندن

در سال 1759، گیاه شناسان از سراسر جهان، شروع به تحقیق در مورد نمونه گیاهان کاشته شده در سه هکتار از باغ های گیاه شناسی سلطنتی کیو کردند. فعالیت و قدم نهادن در این راه منجر به شکوفایی باغ های گسترده ای به وسعت 121 هکتار شده است، که اکنون مجموع جامع ترین گیاه شناسی این کره خاکی را شامل می شوند (از جمله بزرگترین مجموعه ارکیده جهان).

باغ های کیو لندن

اگر شما هم با گل ارکیده (golden slipper) و یا درخت تیردان آشنایی ندارید، اصلا نگران نباشید! چرا که با سفر و بازدید از باغ های کیو لندن شاهد این مناظر خیره کننده خواهید بود. گلخانه با شکوه نخل که از فلز و ورق های منحنی شیشه ای ساخته شده است، گلخانه پرنسس ولز با آجر قرمز و نیز خانه ی معتدل که بزرگ ترین گلخانه زینتی جهان است، همه و همه جزئی از این مجموعه می باشند (جهت بازسازی تا سال 2018 بسته شده است). تمامی این بناهای باشکوه تاریخی، آماده ی پذیرایی از مسافران و مهمانان هستند. همچنین در این باغ ها از صدها چراغ ال ای دی با ارتفاع 17 متر، به تقلید از کندوی عسل استفاده شده است. پیاده روی عریض باغ های کیو لندن که در سال 2016 بنا شدند، در حال حاضر طولانی ترین فضای سبز موجود در انگلستان می باشد.

باغ های کیو لندن

می توانید با چک کردن وب سایت، برای فعالیت های خود در کیو، از جمله تورهای روزانه یک ساعته  پیاده روی، پیاده روی عکاسی، نمایش های تئاتری و سینماهای خارج، برنامه ریزی کنید.

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۱۴ تیر ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ