هتل ققنوس کیش هتلی 1 ستاره است که امکانات و خدمات اساسی را با نرخی مناسب در اختیار مسافران قرار می‌دهد. این هتل در نزدیکی میدان امیرکبیر و در بلوار دانش واقع‌شده است. فاصلۀ هتل تا ساحل دریا 1.4 کیلومتر است که از مسیر بلوار ساحل، با ماشین، 4 دقیقه به طول می‌انجامد.

این هتل تنها 650 متر تا مرکز خرید مریم 2 فاصله داشته و با 8 دقیقه پیاده‌روی در دسترس است. همچنین سالن بولینگ مریم نیز در نزدیکی همین مرکز خرید قرار دارد. مرکز همایش بین‌المللی کیش نیز 1.2 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. فاصلۀ هتل تا فرودگاه بین‌المللی کیش نیز 5.7 کیلومتر است (8 دقیقه با ماشین).

اتاق‌های هتل امکانات و خدمات اساسی نظیر یخچال، تلویزیون، رخت‌آویز و سیستم گرمایش و سرمایش را در اختیار میهمانان قرار می‌دهند.

بر اساس نظرات مسافران، این هتل خدمات نسبتاً مناسبی دارد و با توجه به نرخ مطلوب، گزینه‌ای خوب برای کسانی است که به دنبال اقامت ارزان در جزیرۀ کیش هستند. مسافران به‌طور میانگین به هتل ققنوس کیش امتیاز 3.1 از 5 را داده‌اند.

هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش هتل ققنوس کیش

کیش، میدان امیرکبیر، خیابان دانش

70 اتاق

07644421774

امکانات هتل

رستوران لابی فضای سبز فروشگاه نمازخانه

امکانات عمومی

اینترنت در لابی (هزینه دارد) پذیرش 24 ساعته سیستم تهویه هوا خدمات نظافت خدمات تور
  • موقعیت هتل خوبه و اندازه ی هتل هم مناسبه. اما کیفیت هتل چندان جالب نیست و به نظرم باید یه بازسازی خوب انجام بدن و کیفیت رو بالا ببرن.

  • هتل نسبتا خوبیه. توقع زیادی نمیشه از هتل ۱ ستاره داشت. امکانات ضعیفی داره و نباید توقع زیادی داشته باشین.

  • تبلیغات چپ