شهربازی دبی کجاست؟

شهربازی دبی، بزرگترین پارک جهان است که در محلی با هوای مطبوع واقع شده است. این شهربازی دارای 28 زمین فوتبال و بخش جهانی سرگرمی می باشد. ارزش این پارک، حدود 1 میلیارد دلار است که البته مبلغ قابل توجهی هم می باشد. شهربازی دبی دارای بیش از 20 نوع وسیله سواری و جاذبه های زیبایی است که در 4 بخش مختلف آن قرار دارند. این چهار منطقه عبارت اند از: مارول، شبکه کارتون، ماجرای دایناسور گمشده و بلوار IMG. در این شهربازی، 28 رستوران غذاخوری وجود دارد. غذا در محل تهیه می شود و کیفیت غذاها حیرت آور است. با سیر و گشت همراه باشید.

شهربازی دبی کجاست؟

شبکه کارتون

برای بچه های کوچکتر، کارتون هایی مانند دختران PowerPuff، سواری شگفت انگیر Gumball و همچنین سینمایی Ben 10 5D و LazyTown به نمایش در می آیند.

بخش مارول

در این قسمت، هیجان بسیار زیادی وجود دارد. Thor، بخشی از گردان ابر قهرمانان است که در سینمایی Avengers وجود دارد. همچنین در فیلم Hulk Epsilon Base 3D، باید از عینک سه بعدی استفاده کنید.

دره غارت – ماجراهای دایناسور

این بخش، توسط IMG  توسعه یافته است. این منطقه به صورت تخیلی طراحی شده است و 69 دایناسور پیشرفته و انیمیشنی در آن جا ساکن هستند. به راحتی می توانید لحظات خوشی را در این پارک با دوستان و یا خانواده خود بگذرانید. بخش دایناسورها بسیار شبیه به دنیای ژوراسیک می باشد. برای هیجان بیشتر، می توانید از سواری های این بخش لذت ببرید. البته بهتر است بگوییم که این سواری ها، در 5/2 ثانیه، از سرعت 0 به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت، می رسند.

بلوار IMG

در این قسمت، هتل ها و مکان هایی خالی از سکنه طراحی شده اند که در آن ها روح وجود دارد. توجه داشته باشید که حداقل سن قانونی برای این بخش، 15 سال است.

شهربازی دبی کجاست؟

شهربازی دبی در خیابان شيخ محمد بن زايد واقع شده است.

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۷ مرداد ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع مراکز تفریح
تبلیغات چپ