ساحل کایت دبی

ساحل کایت دبی ، ساحلی مشهور و پرطرفدار در کشور امارات متحده عربی است که موج سواران، بازدیدکنندگان و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

ساحل کایت دبی

اگر شما هم ورزش های آبی را بصورت حرفه ای دنبال می کنید، ساحل کایت دبی می تواند مکان خوبی برای شما باشد تا خود را محک زده و به چالش بکشید. در چند قدمی خیابان جمیراه و در کنار ساحل، می توانید لوازم حرفه ای برای ورزش های آبی همانند کایت سواری، ویکبوردینگ و پدل بردینگ را  تهیه کنید. بعدازظهرها بهترین زمان برای ورزش های آبی است و در این زمان، وزش باد شرایط خوبی را برای این ورزش ها فراهم می کند.

همچنین اگر به ورزش های زمینی علاقه مند هستید، می توانید در یکی از بازی های والیبال ساحلی شرکت کنید تا علاوه بر تفریح، دوستان جدیدی هم پیدا کنید. علاوه بر این، ساحل کایت دبی برای افرادی که به دنبال مکانی برای آرامش و استراحت اند، بسیار مناسب است.

این ساحل با طول 14 کیلومتر، مکانی بسیار مناسب برای قدم زدن در ساحل دریاست که دورنمایی بسیار زیبا دارد و از این نما میتوان برج باشکوه العرب را مشاهده کرد.

اگر به دنبال غذاهای آماده و فست فود هستید، رستوران ها و ساندویچی سیار بسیاری وجود دارند که در کنار ساحل واقع اند و می توانید از وعده ای لذیذ در این مکان لذت ببرید.

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۸ مرداد ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع مراکز تفریح
تبلیغات چپ