آبنمای دبی | زیباترین آبنمای جهان

آیا می دانستید که چشم انداز آب، موسیقی، نور و کلی مناظر زیبا و گردشگری بسیار زیبای دیگری در دبی وجود دارند؟ آبنمای دبی ، بزرگترین آبنمای جهان را است که بیش از 400 فوت یعنی بیش از دو زمین فوتبال، طول دارد. آبنمای دبی در میقاسی 30 هکتاری در دریاچه Burj واقع شده است و با انتخاب ملودی های مختلف اجرا می شود.

آبنمای دبی | زیباترین آبنمای جهان

این آب نما شامل پنج دایره با اندازه های مختلف و دو منحنی است که طرح منحصر به فردی را به خود اختصاص داده اند و آنقدر شدت پرتاب آن زیاد است که آب را تا ارتفاع قابل توجهی پرتاب می کند. این آب نما بیش از 6600 نور روشن مرطوب و 25 پروژکتور که رنگ یک طیف بصری با تقریبا 1000 شکل مختلف از آب را ایجاد می کند و این درحالی است که 50 پروژکتور دیگر نیز طیف کاملی از رنگ ها را با مجموعه خروجی 1.5 میلیون لومن ارائه می دهند.

این آب نماها با طیف وسیعی از آهنگ های مختلفی از موسیقی کلاسیک عربی معاصر و جهان اجراهای مختلفی را ارائه می دهند. در هنگام عملیات آب نماها در هر لحظه بیش از 22000  گالن آب در هوا پرتاب می شود.

آبنمای دبی – دریاچه Ride

بادبان ها را در سواحل آبراه قرار دهید تا برای سوار شدن، در دریاچه Burj به تماشای بزرگ ترین آب نماهای جهان بپردازید.

بهتر است یک صندلی در ردیف جلو برای خودتان رزرو کنید تا بهترین دید را در شهر داشته باشید.

آبنمای دبی | زیباترین آبنمای جهان

آب نمای Boardwalk  دبی

یک سکوی شناور با نام تجاری “جدید” واقع در آب نمای دبی می باشد که به شما اجازه می دهد تا از نزدیک این جاذبه های گردشگری را به تماشا بنشینید. در واقع این امکان را برای شما فراهم می کند تا دید بهتری از این اجراهای زیبا داشته باشید. مهمان ها می توانند سفر خود را از پارک Burj یا گشت و گذار کنار آب نماها و قدم زدن در امتداد 272 متری که شما را به نزدیک ترین نقطه می رساند یعنی دقیقا فقط 9 متر دورتر از چشمه و آب نماها شروع کنند.

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع مراکز تفریح
تبلیغات چپ