کاخ کنزینگتون لندن

کاخ کنزینگتون لندن در سال 1605 ساخته شد. در سال 1689 در زمان ویلیام و مری به اقامتگاه مورد علاقه سلطنتی تبدیل شد و تا زمانی که جرج سوم پادشاه شد و نقل مکان کرد نیز باقی ماند. امروزه، هنوز هم یک اقامتگاه سلطنتی است؛ کسانی مانند دوک و دوشیزه کمبریج (شاهزاده دیلیام و همسرش کثرین) و شاهزاده هری در آنجا زندگی می کنند. بخش اعظم کاخ کنزینگتون که منزل های دولتی شاه و ملکه را در بر می گیرد، برای عموم باز است.

منزل های دولتی شاه بسیار باشکوه هستند و با راه پله ای بزرگ شروع می شوند. اتاق کابین زیبا، جایی که برای موسیقی و رقص آماده شده است، با مجسمه های طلایی و سقفی رنگ کاری شده مذین شده است. اتاق نشیمن آن هم فراتر از حد انتظار است؛ جایی که شاه و همنشینانش سر خود را با کارت بازی گرم می کنند.

مراجعه کنندگان می توانند به منزل های ویکتوریا هم دسترسی داشته باشند که ملکه ویکتوریا (1819-1901) در آن متولد شد و تا زمانی که ملکه شد آنجا زندگی کرد. روایتی آموزنده از زندگی او و چند اثر شخصی وی را مانند تعدادی از مجلات و موارد دیگر می توانید مشاهده کنید.

باغ های پر زرق و برق را فراموش نکنید که باغ ها بسیار زیبا بوده و واقعا ارزش زمان گذاشتن را خواهند داشت. باغ هایی که یکی ار سالن های سینمای لیونا نیز در آن می باشد. یک سینمای خیلی مشهور در هوای آزاد که در فصل های گرم فعال می باشد. سینمایی بسیار مدرن و کلاسیک.

برای خرید بلیط ارزان، آن را اینترنتی رزرو کنید. پذیرش طولانی مدت و نامحدود به کاخ کنزینگتون، برج لندن، کاخ دادگاه همپتون، قصر کیو و خانه ی مهمانی با 50 پوند (برای اطلاع بیشتر به وبسایت مراجعه کنید) و ارزشش را خواهد داشت. همینطور با مراجعه به وب سایت می توانید اطلاعات کاملی از تمام مراکز، فعالیت های کودکان و مبالغ بلیط ببینید.

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ