پارک لگولند دبی ، مکانی که کودکان عاشقش می شوند

پارک لگولند دبی طراحی شده برای کودکان زیر ۱۲ سال می باشد. لگوند شامل پارکی با ۴۰ جاذبه مختلف در هر ۶ قسمت آن می باشد. این پارک شامل جاذبه هایی است که می توانند کودکتان را برای مدتی طولانی سرگرم کنند، در این پارک، برای کودکان بسیار کوچک، جاذبه هایی مانند ماشین های برقی و هواپیماهای بازی و برای کودکان بزرگتر، جاذبه هایی مانند رولر کاستر و برج سقوط آزاد وجود دارد. مینی لند یکی از جاذبه های مشهور پارک لگولند دبی است که شامل ساختمان های واقعی مانند برج خلیفه، ساخته شده در ابعاد کوچک و بوسیله لگو می باشد.

پارک لگولند دبی

با این که در این پارک قسمت های سربسته و سرپوشیده وجود دارند، قسمت اعظم پارک در فضای باز قابل مشاهده است که در روزهای گرم تابستان، کمتر مورد توجه قرار می گیرد. در این پارک، آبنمایی زیبا که بوسیله لگو ساخته شده است نیز مشاهده می شود که بلیط های آن به قیمت ۱۰۰ درهم قابل خریداری اند. متاسفانه این پارک، فاقد ایستگاه مترو است و برای رسیدن به آن باید از تاکسی استفاده کرد.

پارک لگولند دبی

آدرس پارک لگولند دبی : پارک های دوبی، جاده شیخ زاید، جبل علی

ساعات کار پارک لگولند دبی : از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر و جمعه و شنبه، ساعت ۱۰ صبح تا ۸ عصر

قیمت بلیط پارک لگولند دبی : برای کودکان ۲۵۰ درهم و برای بزرگسالان ۲۹۵ درهم می باشد.

پیشنهاداتی برای بازدید بهتر:

  1. بلیط های خود را از طریق اینترنت خریداری کنید (برای تکرار تجربه لذت بخش می توانید تمدید سالانه بلیط ها را نیز فعال کنید)
  2. برای دوری از شلوغی، به قسمت انتهایی پارک بروید، علاوه بر این می توانید با خرید بلیط های Q-Fast، خارج از صف انتظار از وسایل بازی استفاده کنید.
  3. برای بازدید از این پارک، کفش های مناسب به پا داشته باشید.

پارک لگولند دبی

پارک لگولند دبی

پارک لگولند دبی

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ توسط سیروگشت با موضوع مراکز تفریح
تبلیغات چپ