برخی از اتاق‌های هتل روسو ورد با خدمات کامل و جامع، ازجمله تمام وعده‌های غذایی و نوشیدنی ارائه می‌شوند. برخی از خدمات این هتل ممکن است با هزینۀ اضافی همراه باشند، مانند غذا در برخی از رستوران‌های هتل، شام‌های مخصوص، برخی نوشیدنی‌ها و سایر امکانات.

علاوه بر یک استخر سرباز، این هتل همچنین دارای سونا و استخر کودکان است. گزینه‌های غذایی هتل عبارت‌اند از یک رستوران و یک اسنک بار. یک بار هم در کنار استخر موجود است که نوشیدنی‌های متنوع را برای میهمانان سرو می‌کند. صبحانه به‌صورت رایگان هرروز صبح در دسترس است. دسترسی به اینترنت بیسیم در قسمت‌های عمومی هتل فراهم‌شده است که البته هزینه دارد.

از دیگر امکانات هتل روسو ورد بدروم می‌توان به تراس، راهنمای خرید تور/بلیت و کارکنان چندزبانه اشاره کرد. پارکینگ اختصاصی هتل به‌صورت رایگان در دسترس میهمانان است. این هتل همچنین قسمت‌هایی را برای استعمال سیگار در نظر گرفته است.

هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم هتل روسو ورد بدروم

Gümbet Mahallesi, 77, Gümbet, Adnan Menderes Cd., 48400 Bodrum/Muğla, Turkey

100 اتاق

00902524240571

rossoverdehotel.com

امکانات هتل

رستوران صبحانه بوفه رایگان اسنک بار کارکنان چندزبانه باغ

امکانات عمومی

تراس پارکینگ رایگان وایفای در لابی نظافت روزانه سیستم تهویه هوا

امکانات ورزشی-تفریحی

استخر استخر کودکان سونا بیلیارد تخت های آفتابگیر

زبان کارکنان هتل

انگلیسی فرانسوی ترکی
 • واقعا اتاق ضعیفی به ما دادن و رفتار خیلی بدی هم داشتند
  بعد از ۲ ساعت هتل رو ترک کردیم
  استخر کوچیکه و همیشه پر از مردایی که دارن واترپولو بازی میکنن، مینی بار یا گاوصندوق داخل اتاق نداره
  اتاق جدا کوچیک بود و سینگل محسوب میشد. حواستون به ۴ ستاره این هتل باشه چون رتبه بندیش صنعتی نیست و براساس رتبه بندی محلیه. هتل ساحلی نداره اما برای رفتن به نزدیک ترین ساحل تاکسی گذاشتن که ساعت ۱۴:۳۰ میره و ۱۸:۳۰ برمیگرده که خیلی مناسب نیست

 • ما ۲ ماه اینجا اقامت داشتیم.
  کارکنان عالی و باادب هستن و کمک میکنن و هیچ مشکلی وجود نداره!
  این هتل واقعا شبیه عکس هایی است که تو سایتا می بینید. واقعا چیزی کم نمیذارن و سعی میکنن بهترین کیفیت رو ارائه بدن. واقعا هتل فوق العادی هست! حقیقتا نتونستم هیچ نکته ی منفی ای پیدا کنم.

 • تبلیغات چپ