هتل ارم مشهد در نزدیکی پایانۀ مسافربری امام رضا (ع) و در خیابان امام رضا 74 واقع‌شده است. این هتل تا حرم مطهر حدوداً، با ماشین، 5 دقیقه فاصله دارد. این هتل 5 طبقه با 40 اتاق آمادگی پذیرایی از مسافران مختلف را داشته و اقامتی مناسب را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

در اطراف این هتل رستوران‌ها و غذاخوری‌های متنوع و مختلفی وجود دارند که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از دیزی سنگی مجید، دیزی سرا و کافۀ شب‌های ترمینال، رستوران برکا و رستوران برکت.

رستوران هتل نیز آمادگی پذیرایی از میهمانان را دارد.

برخی از امکانات هتل ارم مشهد عبارت‌اند از دسترسی به اینترنت، آسانسور، کافی‌شاپ، سرویس رایگان به حرم مطهر و نمازخانه.

بر اساس نظرات مسافران، این هتل امکانات مناسبی داشته و با توجه به قیمت خوب، خدمات قابل قبولی را ارائه می‌دهد. میانگین امتیاز این هتل ازنظر میهمانان 4.8 از 5 است.

هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد هتل ارم مشهد

مشهد، خیابان امام رضا، نبش امام رضا ۷۴

40 اتاق

05137532571

امکانات هتل

رستوران کافی شاپ لابی نمازخانه سرویس رایگان به حرم

امکانات عمومی

اینترنت آسانسور نظافت روزانه صندوق امانات تلفن

امکانات اتاق

تلویزیون یخچال سیستم تهویه هوا سرویس بهداشتی حمام
  • یه هتل ۳ ستاره که خدمات نسبتا خوبی داره. به نظرم در مقایسه با سایر هتل های همرده استانداردش بالاتره. این هتل مسافرانی که عربی صحبت میکنن رو پذیرش نمیکنه.

  • خوبیه این هتل اینه که خیلی مواقع تخفیف میخوره و نسبت به قیمتش امکانات عالین. پرسنل برخورد بسیار خوبی داشتن و مودب بودن. هتل کلا به اعراب اتاق نمیده و پذیرش نمیکنه
    مسیرش به حرم طولانیه ولی خب بی ار تی هست و میشه سوار شد.

  • تبلیغات چپ