هتل سعدی مشهد در خیابان سعدی واقع شده است که یکی از منظم‌ترین خیابان‌های نزدیک به حرم مطهر امام رضا (ع) است. فاصلۀ هتل تا حرم مطهر تنها 1115 متر است و می‌توان این مسافت را با تنها 10 دقیقه پیاده‌روی طی کرد.

ساختمان هتل با بهترین مواد بازسازی شده و در طراحی داخلی آن از لوازم لوکس استفاده شده است.

براساس اطلاعات درج شده در وبسایت این هتل، امکانات متنوعی برای میهمانان در نظر گرفته شده است.

برخی از این امکانات و خدمات عبارتند از: دسترسی به اینترنت وایفای رایگان در اتاق‌ها و قسمت‌های عمومی هتل (تا سرعت 8 مگابیت بر ثانیه)، سرویس رایگان به مرکز شهر، خدمات اتاق 24 ساعته، خدمات خشکشویی و لباسشویی، ممنوعیت سیگار در هتل، گاو صندوق در تمام اتاق‌ها، پذیرش حیوانات خانگی کوچک، لوازم مناسب برای معلولین، نگهداری از کودک.

انواع اتاق‌های هتل سعدی مشهد :

سوییت رویال، سوییت سوپریر، سوییت جونیور

هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد هتل سعدی مشهد

مشهد، خیابان خسروی، خیابان سعدی، سعدی 2، جنب بانک مسکن

اتاق

05132252492

www.sadihotel.com

امکانات هتل

رستوران لابی سرویس تاکسی آسانسور پذیرش 24 ساعته

امکانات اتاق

اینترنت وایفای رایگان خدمات اتاق تلویزیون یخچال حمام
  • هتل خوبیه. نزدیکه به حرمه (تقریبا با پای پیاده ۱۰ دقیقه طول میکشه) . غذای هتل خیلی خوب نیست اما قابل قبوله. کارکنان مودبن اما حرفه ای نیستن . کلا به نظرم هتل بدی نیست!

  • تجربه ی من از این هتل عالی بود. پرسنل خیلی خوب برخورد کردن و مودب بودن. در مقایسه با هزینه ای که پرداخت میکنید واقعا امکانات و خدمات خوبی داره. کیفیت غذا هم خوبه. من اگه باشم به این هتل ۵ ستاره میدم. ممنونم.

  • تبلیغات چپ