هتل پانیذ کیش یک هتل 2 ستاره است که با قیمتی مناسب خدمات اساسی را برای مسافران فراهم می‌کند. این هتل در سال 1394 بازسازی شده و در حال حاضر 84 اتاق دارد. رستوران هتل با ظرفیت 128 نفر آمادۀ پذیرایی از میهمانان هتل است.

پذیرش هتل به‌صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات است. این هتل فاقد پارکینگ است اما اینترنت وایفای رایگان و نامحدود را در لابی هتل در اختیار میهمانان گذاشته است.

از ویژگی‌های خوب هتل می‌توان به نزدیکی آن به مراکز خرید محبوب جزیره کیش نظیر پاساژ مروارید اشاره کرد.

زمان ورود و تحویل گرفتن اتاق توسط میهمانان ساعت 14:00 بوده و زمان خروج و تحویل اتاق به هتل تا ساعت 12:00 است.

از امکانات اتاق‌های هتل پانیذ کیش می‌توان به سیستم تهویه هوا، حمام، تلویزیون LCD، یخچال، سرویس بهداشتی و مبلمان اشاره کرد. این هتل تا فرودگاه کیش با ماشین حدودا 10 دقیقه فاصله دارد. فاصلۀ هتل تا ساحل دریا نیز با ماشین 5 دقیقه است.

هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش هتل پانیذ کیش

کیش، خیابان رودکی، جنب رویامال

84 اتاق

07644467381

امکانات هتل

رستوران صبحانه خدمات اتاق لابی فضای سبز

امکانات عمومی

اینترنت وایفای رایگان (لابی) پذیرش 24 ساعته صندوق امانات سرویس تاکسی کافی شاپ
  • نسبت به قیمت اتاق بد نیست و قابل قبوله. وسایل اتاق قدیمین و تخت هم بوی بدی میده. مکان هتل خوبه و به ساحل نزدیکه. بالاخره هتل دو ستاره س و چیز خاصی نداره. صبحانه هم بد نبود.

  • این هتل خیلی معمولیه و خدمات متوسطی داره. البته هتل بدی نیست ولی انتظار خاصی ازش نداشته باشین. نقطه قوتش فقط موقعیت مکانی خوبه و نزدیک بودن به فروشگاه ها و پاساژها.

  • تبلیغات چپ